Etrafınızdaki her şey bir piyano veya gitar teli gibi titreşen bir dalgadır. Yaratıcımız (ve lordlar üzerindeki kötülük) bu yaşam dokularını yaratabilir ve manipüle edebilir. Enerji silahları (5G) hoparlörler ve askeri endüstriyel güç merkezleri, lazerleri veya wooferları sağlıyorlar.

… opi_oid tarafından gönderildi
[comments]

Author

14 Comments

1. Adıyaman dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, şukuladım , memo – 31

2. Iğdır merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, saolun 26-02-2021 04:06:41

3. Burdur dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , Aylin – 89

4. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Sakarya dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Mrb web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 336

6. Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-02-2021 18:11:04

7. Mardin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 26-02-2021 18:41:19

8. Sivas dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler , – 305

9. Aksaray dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Merhaba paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 186

10. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 19-03-2021 16:21:29

11. Bu konu : ” Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır ” çok güzel. Selamlar siten yeminle iyi, face de paylaştım , doruk – 6

12. Bitlis dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 347

13. Bu konu : ” Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 445

14. Hakkari dan kimler var. Tanrı bir dj’dir, gerçeklik ve deneyimler şarkılardır, frekans enstrümandır . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link