Nereden başlamalıyım Temel olarak teori, Tanrı ve büyük patlamanın tamamen aynı varlık olduğu yönündedir. Bilim adamı haklıdır, dinler de öyle. “Tanrı parçacığı”, tüm maddenin ve canlıların birleşiminin bir parçasıdır, bu nedenle tanrı parçacığı kelimesi ve İncil’de (YAWEH), şeyleri var etmek anlamına gelen “Ev Sahiplerini Varlığa Getirir” anlamına gelir. Yani teori, Tanrı’nın her şeyi kendi benliği aracılığıyla yarattığıdır, temelde varlığını her şeyin içine patlatarak onu her zaman her yerde hazır ve her şeyi görür ve her şeyi görmez yapar. Göremeyeceği bir şey yok çünkü her şeyi büyük hesaplanmış bir programda yarattı. Bir bilgisayarda bir program başlatmak gibi, her şeyin sonucunu gerçekleşmeden önce bilebilir ve çıktı olarak, örneğin patlamalar, güneş radyasyonu, yerçekimi, kütle vb. hayat yaratır ya da yaratmaz. Bilgisayar olması dışında tron ​​gibi.

Author

38 Comments

1. Merhabalar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Tanrı nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 204

3. Bu konu : ” Tanrı nedir? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 460

4. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Tanrı nedir? . Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 379

5. Bartın dan kimler var. Tanrı nedir? . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 445

6. selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Aksaray dan kimler var. Tanrı nedir? . Selamın aleyküm siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 310

9. Niğde dan kimler var. Tanrı nedir? . Selam herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 74

10. Selamlar web siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım

11. Manisa merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, saolun 10-07-2021 01:50:41

12. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Burdur merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-07-2021 17:10:08

14. Gürbüz Reply

Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tanrı nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 144

16. Çanakkale dan kimler var. Tanrı nedir? . Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 412

17. Konya merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 20-07-2021 16:48:47

18. İzmir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 24-07-2021 16:29:15

19. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, tebrikler 24-07-2021 18:12:44

20. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Tanrı nedir? . Selam herkese web siteniz cidden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 342

21. Trabzon dan kimler var. Tanrı nedir? . Selamlar paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 175

22. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

24. Adana dan kimler var. Tanrı nedir? . Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, sağolun , memo – 43

25. Aksaray merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-08-2021 13:29:59

26. Bu konu : ” Tanrı nedir? ” çok güzel. Slm web siten inanki çok güzel, şukuladım , ahmet – 263

27. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. Tanrı nedir? . Selamlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 334

28. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

29. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 21:47:13

30. Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 28-08-2021 12:18:27

31. Antalya dan kimler var. Tanrı nedir? . Selam bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , memo – 390

32. Trabzon merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler 31-08-2021 19:30:05

33. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

35. Sivas dan kimler var. Tanrı nedir? . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 16

36. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment