Geçenlerde komplo teorilerine girmeye başladım ve “Tanrı’nın Ego Ölümü” adlı birini gördüm ve ilgimi çekti. aramayı denedim ama üzerinde gerçekten bir şey bulamadım, bu yüzden birinin bunu komplolara yeni başlayan birinin anlayabileceği şekilde açıklayıp açıklayamayacağını merak ediyordum.

Author

8 Comments

1. Erzincan dan kimler var. “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru . Selamlar siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , hatice – 81

2. Batman dan kimler var. “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru . Merhaba siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 318

3. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

4. Karaman dan kimler var. “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru . Merhaba siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım , doruk – 261

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. İstanbul dan kimler var. “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru . Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 474

7. Ardahan dan kimler var. “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru . Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 408

8. Bu konu : ” “Tanrı’nın Ego Ölümü” komplosu hakkında soru ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 86

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link