Benim algıma göre, sonsuz ışıktan ve sevgiden, hayat getiren Her Şeyden, kaynaktan, ruh bağından ve ışık pınarından geliyoruz. Bu uzay-zaman ruh prizmasına, ışığı hapseden bir karanlık yapıya giriyoruz, çünkü bu bir yüksek öğrenim okulu. Aydınlık ve karanlığın güçlerinin dengelendiği ve varoluşun tüm maddi planlarının hayata düşlendiği ve titreşimsel varoluşa fısıldandığı fiziksel bir yer, ancak hayali bir alan.

Negatif enerjinin gücünü kullanarak, pozitif enerjinin Tüm bilincinin ışığını ve sevgisini odaklayan, farklı frekanslarda yankılanan bir enerji alanları matrisi, geometrik ses dalgalarını birleştiren birçok yüksek boyutlu destekleyici yapıya sahip çok boyutlu bir geometrik yapı, Herkesin ışığının ve sevgisinin enerjisini yavaşlatmak ve onu fiziksel dünyaları yaratan üç boyutlu alan-uzayda stabilize etmek, aydınlık ve karanlığın, yin ve yang, pozitif ve negatif, eril ve dişil güçlerini dengelemek ve çok daha fazlası ve Tüm-Ruh’un yeni deneyimler yaşadığı, acı çektiğimiz, aynı zamanda sevdiğimiz ve zevk aldığımız ve zaman-alanı uzay matrisinde var olan ve var olmayan birçok yaşam aracılığıyla öğrendiğimiz maddi düzlemi yaratmak.

Her Şeyin Sonsuz bilinci hem olumlu hem de olumsuz, aydınlık ve karanlıktır, yine de hiçbir şey ve her şey, hepsi aynı anda, ama hiç de değil, gerçek nötr bir durumda. O kadar hızlı hareket ediyor ki, yavaş, çünkü hızı o kadar büyük ki, tüm boşlukları aynı anda işgal edebiliyor ve hareketsiz ve yine de durağan görünürken, sürekli süper-hareket halindeyken, dünyaları ve fiziksel formlarımızı oluşturuyor.

İçimizdeki Her Şeyden bir parçaya sahibiz ve herkesin sevgisini içeren özerk egemen varlıklar olarak faaliyet gösteriyoruz, evrendeki ve evrendeki her şeydeki kuantum süperpozisyonda rezonansa girerken, aynı zamanda canlandırmak için yıkım gücünü de kullanıyoruz. değişiklikler. Ölüm, karanlık, cehalet ve yıkım yerine yaşamı, ışığı, bilgiyi ve sevgiyi seçme seçeneğiyle bir birlik olan ışık ve karanlık enerjilerin sinerjisini temsil ediyoruz.

Maddi düzlem, sonsuz bütünlüğümüzün benzersiz parçalarını öğrenmek amacıyla, zamanın geçişinin birleştirildiği ve Her Şeyin sonsuz algısı tarafından daha küçük merceklere veya daha daralan görüşlere odaklandığı ruh okuludur, bu nedenle devam edebiliriz. sonsuza kadar yaşamak ve sevmek.

Maddi düzlemi işgal eden Herkesin varlıkları olarak, yalnızca yıkımın negatif enerjilerini savunmayı seçersek ve yaşam gücü enerjisi ile dengesizlikten hareket ederek, yaşamın ve sevginin doğal düzenini bozmak için bir müdahale modeli yayarız. Yeni bir titreşime, yeni bir rüya dünyasına batan bu seviyeden koparak, Her Şeyin ışığını daha da fazla hapseden, azaltan ve daraltan yeni bir prizma yaratacak.

Bu düşük titreşim dalga biçimi enerji alanlarında, daha fazlasını öğreneceğiz, ancak ıstırabımız da çok daha yoğun olacak. Bunun pozitif ve negatif enerjinin dağılımı nedeniyle olduğuna inanıyorum.

Kişi, daha düşük enerjili titreşim durumlarının derinliklerine indikçe, başlangıçtaki sonsuz ışığın ve sevginin saflığı, tüm prizma boyunca daha az yoğunlaşır ve koruma için daha ince bir ışın haline gelir ve bu tür bir zaman-uzayda erişilmesi daha zor hale gelir. karanlıkta daha fazla varlık.

Bazı insanlar şu anda birçok katman derinliğinde olduğumuza inanıyor ve bu yüzden dünyamız bu kadar kaotik ve negatif enerjiyle dolu. Her zaman Herkese giden bir yol olduğuna inanıyorum çünkü onlar da bizler gibi içimizde onlara sahibiz.

Dün gece, normal gibi, bir gladyatör olarak reenkarne olmanın ve kolezyumda savaşmanın ne kadar ilginç olacağını ve kalabalığın tezahürat yaptığını hissetmenin gücü çok heyecan verici olacağını düşünerek, normal gibi tuhaf düşünceler içinde kayboldum ve insanları sevmeme rağmen , bitkiler ve hayvanlar derinden ve artık kimseye veya hiçbir şeye ölüm veya kendine zarar vermek istemiyor …

Bir sonraki düşünce serisini, iki saniyeden daha kısa bir sürede, zihnimdeki Tümü somutlaştıran sözcükleri kristalize eden bir duyguda gerçekleşen çılgın bir içgörü parıltısıyla anında fark ettim, açıklamaya çalışacağım …

Varsayalım ki … hepimiz kendini farklı mercek frekansları yoluyla öznel olarak deneyimleyen aynı evrensel bilincimiz … ve zaman doğrusal değil, sürekli birbirine bağlı döngüsel bir küremsi .. ve bizde daha düşük bir frekansta yankılanan bir yönümüz var, ve daha yüksek frekansta bir diğeri, ancak her ikisi de aynı dalga biçimi akışıdır, ancak bir çift sarmal gibi ayrılmış ve itici … ve daha düşük titreşim frekansı, maddi düzleme veya negatif enerjiye bağlanır ve aynı zamanda reenkarne olan kısımdır. ebediyen yeni maddi yaşamları öğrenmek ve deneyimlemek … ve kendimizin daha yüksek manevi kısmı, yaşam gücü enerjisi ve sevginin pozitif enerjisel frekansıyla bağlantılıdır …

Hepimiz, tüm insanlarda ve hayvanlarda ve “sözde” cansız nesnelerdeki tüm olası eşzamanlı konumlarda kuantum süperpozisyonunda rezonansa girmiyor muyuz?

Cansız nesneler, vurulduğunda ses çıkardıklarından ve onları ve evreni yaratan armonik rezonansla sinerji içinde hayali geometrik formlarını korumak için belirli bir frekansta titreştiklerinden ilkel bir zeka biçimine de sahip değiller mi?

Bu nedenle, paylaşılan Dünya Ana’mız da canlı olmalıdır, çünkü ses üretir, formunu ve geometrisini korumak için bir frekansta titreşir ve bildiğimiz şekliyle tüm yaşamın kaynağıdır, o da biz değiliz. iyi?

Hepimiz şu anda, tam da bu anda, herkesin içinde ve her şeyi aynı anda yaşıyor muyuz?

Hepimiz hayvanlar, tüm ağaçlar, tüm otlar, tüm kayalar, tüm dünyalar, tüm uydular, Buffalo’daki kanalizasyon kanallarındaki tüm küçük sigara izmaritleri ve onları pencereden atan adamlar değil miyiz? ..

… ve sigara izmaritini pencereden atmamayı seçen, bunun yerine onu söndürüp sigarayı bırakan ve çocuklarıyla uzun ve mutlu bir hayat süren farklı bir zaman çizelgesindeki aynı adamlar ve şu anda hepimiz onlar da ve onların sonsuz bir şekilde parçalanan seçimleri?

Meyvesini asla yemeyeceği ve gölgesiyle asla karşılaşmayacağı ağaçları diken bilge bir adamın işareti olduğunu söylüyorlar.

Hayatın anlamı bu olmalı. Zaman-uzayın sınırlarını aşmak ve Hepsi olmak için. “

Budizm’de “Buda’yı Öldür, Buda Ol” şeklinde bir kavram vardır.

Sanırım bu, ilk önce gökteki kutsal bir adam fikrini ortadan kaldırmak anlamına geliyor çünkü hepimiz aynı titreşim frekansıyız, yukarıda veya aşağıda kimse yok çünkü ikisi de var değil, yine de var ve her şeyin içinde ve hiçbir şeyin içinde var.

Sonra, meditasyon veya bazen derin depresyon yoluyla arzularımızı, bağlarımızı ve egomuzu boşaltırız ve hayatımızı ölüme teslim ederiz ve bir çeşit hiçlik haline geliriz, Her Şeyin özünün daha yoğun olduğu esere doğru sürükleniriz.

Sonra, eğer sabırlı, gözlemci, sessiz ve dinlersek, evrene nüfuz eden sonsuz sevgi enerjisini huzurlu dengesiyle görebilir ve hissedebilir ve karşılaştığımız tüm enerjinin aynı olduğunu fark edebiliriz. Başlangıçta enerji, ancak şeklini değiştiren milyarlarca prizmaya hapsoldu.

Ayrıca, kolektif bilinçdışını bozan sahte bir arketip olan, negatif arkaontik enerji alanının sembolü olan şeytani şeytani şeytan kavramına da sahibiz. Bu aşılması çok zor bir arketip ve bu fikri de zihnimde geri almaya çalışıyorum.

Bu enerji alanını, ilahi otoriteyi sorgulamaya ve sevginin titreşiminin yürekten doğru kalmasını sağlamaya çalışan içimizdeki negatif enerjik meydan okuyucu olarak görmek daha akıllıca olacaktır.

İnsanların doğal içgüdüsünün iyiye ya da pozitif arkaontik enerji alanına, aşk ve hayata doğru eğildiğine inanıyorum. (Bize söylenenin tersi.)

Daha sonra bu enerji, yaratmak ve değiştirmek için kullanıldığı maddi aleme yönlendirilir ve harmanlanır.

Hayat veren tohumları ve buğday saplarını, canı biçen tırpanı ve elleri tutuyoruz. Ayrıca, seçilecek bilgeliği ve yaşam ruhu için nasıl savaşılacağını anlama seçimini de zihnimizde tutuyoruz. Olumlu ve olumsuz enerjilerin yönleri içimizdedir.

Kim olduğumuzu ya da artık benliğimizi bilmediğimizde ve uyumsuzluğumuzdan düştüğümüzde ya da içimizdeki olumsuz duyguları kucaklayamadığımızda, bize sevgi, şefkat ve anlayışla dersler vermeye çalıştığımızda ve iç benliğimizden kaçtığımızda , iç benliğimizi öldürürüz.

Bu enerji daha sonra davranışta “sapmalar” olarak tezahür eder, düşünceler eylemlerle aynı hizada olmadığında ve bir havuzdaki dalgalanan dalgadaki bir girişim modeli gibi, erdemle saygı duyulmasa bile yok etme yeteneğine sahiptirler.

Negatif girişim modeli, doğru kalmasını ve yaşam yaratmasını sağlamak için pozitif enerji alanına meydan okur. Her ikisi de canlı ateş, doğum bilincinin senfonisini yaratmak ve ışık ve karanlığın ruhlarına denge getirmek için birlikte çalışırlar.

Biz, Her Şeyin sonsuz ışığı ve sevgisiyiz ve her zaman sevgiyi, yaşamı ve yaratıcı enerjileri seçme seçeneğine sahibiz. Her birinize en iyi dileklerimle.

Author

4 Comments

1. Bu konu : ” Tanrı’nın Gizli veya Gizli Doğası, Tüm Bilinç, Çoklu Evren, Reenkarnasyon, Zaman Yolculuğu ve Işık ve Karanlığın Güçleri Hakkındaki Şu Anki Algılamalarım: Evrimleşen Teori, Değişikliklere Tabi; Tüm Düşünceler Hoş Geldiniz! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 207

2. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha iyi, sağolun 08-04-2021 06:42:25

3. Bayburt dan kimler var. Tanrı’nın Gizli veya Gizli Doğası, Tüm Bilinç, Çoklu Evren, Reenkarnasyon, Zaman Yolculuğu ve Işık ve Karanlığın Güçleri Hakkındaki Şu Anki Algılamalarım: Evrimleşen Teori, Değişikliklere Tabi; Tüm Düşünceler Hoş Geldiniz! . Merhaba sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım , banu – 133

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link