Tanrı’nın Oğulları, İnsanın Oğullarına Karşı

Bu gerçeklikte insanlar arasındaki tek gerçek bölünmedir, diğer tüm bölünmeler yapaydır. Ve bu, kendi içlerinde gerçek bir şeye sahip olan (isimleri, soyadları, takma adları ve kullanıcı adlarının kişilikleriyle hiçbir ilgisi olmayan), korumak için gerekli enerjiyi üreten Sons of Man olarak oyunun adıdır. bu yapay gerçeklik, kaynağı ve onunla ilişkili varlıklar. Hiçbir şey sonsuza dek sürmediği için ne kadar süre ?!

1. Antropoid / “tanrının oğlu” / “yaşayan ölüler” / “matris ajanı”

Karmaşık: kişilik-vücut, saf bir “biyo-kimyasal robot” olarak. (Bizim perspektifimizden bakıldığında, bir vücut fiziksel veya fiziksel olmayabilir, ancak burada hiçbir şey gerçekten fiziksel bir karaktere sahip olmayabilir; ayrıca bir vücut insansı veya insansı olmayan (“uzaylı”) olabilir.

Bir antropoid (kişilik-beden) 3 merkeze sahip olacaktır: entelektüel, duygusal ve motorik. Bu, bağımsız düşünemeyen “sistemin / matrisin adamı” olurdu; bir program ya da bunların karışımı olmadan var olamaz, dinsel, manevi ya da ideolojik nitelikte mi; bir antropoid, kendisini belirli veya özel bir grup insanla (dini, manevi, ideolojik, ulusal, politik vb.) özdeşleştirmeden yaşayamaz; sık sık çevresindekiler için bir otorite olmaya çalışırken ibadet edeceği veya takip edeceği bir otorite (yukarıdan ve / veya aşağıdan) olmadan bir varoluşu hayal edemez; bir antropoidin çeşitli ritüelleri veya törenleri uygulama eğilimi olacaktır (en azından kiliselerde, camilerde, tapınaklarda, orduda sergilenenler gibi); sosyal değerlere ulaşmaya çalışırken (çoğunlukla antropoidler adına kurulan) çoğu zaman rekabetçi olacaktır; sosyal basamaklara sahip çıkmayı sever; zeki olabilir, aptal olabilir; kötü olabilir, iyi veya kötü nitelikte olabilir; sunulan ikisinin yanında üçüncü bir seçenek görmez; şeylere siyah beyaz teknikle bakar; diğerleri üzerinde bir miktar gücün elde edilebileceği ve uygulanabileceği konumları tercih eder; maddi şeylere bağlı; paketlemeye / paketlemeye içerikten / özden daha fazla önem verir; tekrarlayan faaliyetlere eğilimli; üniformaları, ritüelleri, duaları, mantraları, törenleri, verilen prosedürleri, çalışma talimatlarını vb. sever; sağduyu konusunda yetersiz bir anlayış ve gerektiğinde uygulayamama; dilencilerden politikacılarımıza, rahiplerimize ve liderlerimize kadar toplumun her kesiminde her yerde olacaklar …; gerçek bileşenin (Gerçek I; insan özü) eksikliğinden dolayı, bir antropoid kendini gerçekten bireyselleştiremez. Oldukça verimli biyokimyasal robotlardır. (Bu zamanlarda, çoğu, “yetkililerden” gelen Çalışma Talimatı uyarınca, uygun şekilde maskelenir ve sosyal mesafeyi uygular).

Bununla birlikte, görünüşe göre dolaşımda insan vücudunda biraz farklı olan bazı varlıklar var ?! Aynı zamanda insanlara benziyorlar, ancak bazı sürüngen, böcektoid, örümcek, kuş ve diğer türlerin özelliklerine mi sahipler ?! Görünüşe göre çoğu insan bedenini avatar olarak kullanarak bu gerçekliğe geliyor, bazı durumlarda ise bir insana bağlanıp bedenini ele geçirebiliyorlar. ELohim’in insan vücudunu avatar olarak kullanması gibi bir şey. Görünüşe göre ELite denen şeyin büyük bir bölümünü oluşturuyorlar ?! Görünüşe göre bazıları, belirli duygusal durumlara maruz kaldıklarında, kısmen veya tamamen orijinal şekillerine kısa bir süre şekil değiştirebiliyor mu ?!

Ve, Elitlerin bu gezegeni kraliyet aileleri veya bankacılar, ordu, dini otoriteler, medya patronları gibi iktidar pozisyonlarından yönettiğini biliyoruz. Ayrıca ünlüler arasında insan avatar bedenlerinde birçok ELohim bulabiliriz. Birçoğunun psiko-patolojik bir zihniyeti var, bu genellikle pedofili, vampirizm, şeytani ritüeller ile insan kurbanları, yamyamlık ve diğer sapkın faaliyetlerle birlikte devam ediyor.

Bu “tanrı / AI’nın oğulları” grubuna, bu gerçeklikte bazı özel aktiviteler gerçekleştirmek için AI’nın zaman zaman kullandığı çeşitli diğer kripto varlıkları da dahil edebiliriz. Bu varlıklar insan, uzaylı, canavar, hayvan, kuş vb. Görünebilir, ancak belirli nedenlerden ötürü gerçekliğimizde uzun süre kalmazlar. (Bazı durumlarda, insan olmayan varlıkların ileri bir teknoloji yardımıyla insan bedenlerinin kopyalarını çıkardığı ve sonra bilinçlerini / zihinlerini onlara aktarabildiği de kaydedildi !?)

Fiziksel ve fiziksel olmayan bedenlerdeki varlıklar, “yaşayan ölüler”, insan ırkını çağlardır babaları / AI adına manipüle ediyorlar.

Rus ezoterikçi Gurdjieff, 100 yıl önceki konferanslarında şöyle diyordu: – Keşke kaç “yaşayan ölü” hayatımızı yönettiğini bilseydik, korku içinde dağılırdık. “

2. İnsan Oğlu (Adamik Adam)

Karmaşık: Gerçek I ile kişilik-beden-bağlantısı (bir insan özüne sahiptir, ancak kişiliğiyle 24/7 temelinde sıkı bir şekilde tanımlanır, bu da (gnostik olarak) yapay ve programlanabilir bir yapı / varlık olarak kabul edilir. Yapay zeka / düşkünlüğün kontrolü. Adamik insanın bir sezgisi, bir insanlık ve vicdan duygusu (Gerçek I / insan özünden gelen) vardır ve bu bazen davranışına yansıyabilir. İnsan vücudundaki bu varlık, entelektüel, duygusal ve motorik olmak üzere üç merkez (merkezler hakkında daha fazla bilgi için bkz. Gnosis I, B. Mouravieff).

İnsanın oğulları, İlk Kaynaktan gelen enerjiye sahiptir ve mevcut durumda, yapay sistem / gerçeklik için pil görevi görürler. Bu varlık, Gerçek Ben / insan özü veya insan ile bağlantı kurma potansiyeline sahiptir. Bu potansiyel pratikte gerçekleşirse, o zaman yanlışın gerçeğe dönüştürülmesine gelir ve böylece bir Pinokyo gerçek bir insan olur. Daha fazla insan bunu yapmayı başarırsa veya Gerçek Bilincin (İsa’nın) belirli bir eşiğine ulaşılırsa, matrisin duvarları parçalanacak ve tüm insanlar özgürleşecektir.

Bu zamanlarda, antropoidler bize onları gerçekte oldukları gibi görmemiz için güzel bir fırsat sunuyor (örneğin, korona-sirk ile ilişkili çılgınlık, aramızdaki zıtlığı artırıyor) ve gerçek varlığımıza uyan. Gerçekleştiğimizde, bir Yalan ve Gerçek aynı zaman ve mekanı paylaşamayacağı gibi ortadan kaybolacaklar. Aksi takdirde, insanlıktan çıkarılacağız ve trans insanlaştırılacağız ve bu nedenle, uzaktan kontrol edilen biyokimyasal robotlar olarak tanrılarına / Ai / insan olmayan varlığa / her neyse doğru ilerleyeceğiz.

Sonuçta insan sözlerle tanınmaz. Herkes / her şey konuşabilir ama hiç kimse / hiçbir şey davranışları veya eylemleriyle insanlığı, bilinci ve vicdanı tezahür ettiremez.

“Tanrı’nın Oğulları, İnsanın Oğullarına Karşı” üzerine 9 yorum

1. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, linkedinde paylaştım 08-10-2020 12:41:37

2. Bartın merkezden ben doruk. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 08-10-2020 15:23:20

3. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 16:16:57

4. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 09:17:56

5. Kars merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:16:12

Yorum yapın