Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Benim adım Stevan Lj. Urošević. Aşağıdaki gerçeklerin gösterebileceği elektrik mühendisliğinde problem çözmede insan yaratıcılığının uygulanmasında deneyimli ve verimliyim. Doktorasını tamamladım. elektro-optik alanında elektrik mühendisliğinde [I worked mostly on optics (with light)] Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) yaklaşık üç yıl iki ay içinde. Işık teorik ve deneysel olarak çalıştım. Şimdi açıkça biliyorum ki her şey ışıktan yapılmıştır. benim doktoram tezin yaklaşık dört tipik doktora için araştırma sonuçları vardır; tipik bir Ph.D. ilk yazar olarak iki dergi makalesi için araştırma sonuçlarına karşılık gelir ve tez, ilk yazar olarak yaklaşık sekiz dergi makalesi için araştırma sonuçlarına sahiptir. Elektrik mühendisliği sonuçlarında gösterilen insan yaratıcılığı ilkesi hayatın her yerinde uygulanabilir.

Benimle insan yaratıcılığı konusunda istişareler öyledir ki, insana Yaradan’ın tam doğruluğu içinde yaşamdaki herhangi bir sorunu çözme yeteneğinin bilincinde olması önerilir. Pratik sonuca dayalı olarak tamamen doğru bir hayat yaşıyorum ve Yaradan ile herhangi bir tam iyilik hakkında konuşabilirim. [any human can do this]. Bir insana ilettiğim tüm gerçekler (ilimler) Yaradan’dandır, ben sadece iletiyorum. Ben herhangi bir tarikata üye değilim. Ben yeryüzündeki herhangi bir insan yapımı organizasyonun üyesi değilim. Benimle dünyanın her yerinden İngilizce veya Sırp dilinde Skype üzerinden günde 45 dakika konuşmak tamamen koşulsuz olarak ücretsizdir.

Koşulsuz ücretsiz danışmanlık randevusu almak için bana E-posta yoluyla ulaşabilirsiniz: stevanurosevic@gmail.com

Aşağıdaki ikisinde her şey koşulsuz olarak ücretsizdir:

YouTube kanalı olarak My Online University for Gods: https://www.youtube.com/channel/UCzbqv8YCrq30I5Nm1aJ3g1w/videos

Web sitesi olarak Tanrılar için Çevrimiçi Üniversitem: https://onlineuniversityforgods.wordpress.com/

Canlı [make only good and constructive movements inside of you with your mind (in the spirit), with your body, and outside of you]!

Author

41 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 498

4. Manisa dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 377

5. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 47

6. Muğla dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , memo – 251

7. Düzce merkezden ben Hasan. Selam herkese siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2021 23:47:13

8. Sakarya dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 140

9. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. Selam web siteniz valla çok iyi, şukuladım , ali – 448

10. Kayseri dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 95

11. Uşak dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , memo – 417

12. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 81

13. Nevşehir dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . selamun aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 107

14. Yalova merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 11-06-2021 15:12:50

15. Giresun merkezden ben emin. Selam herkese siten valla iyi, linkedinde paylaştım 11-06-2021 20:31:35

16. Çanakkale dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 148

17. Aksaray merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2021 11:22:01

18. Muğla merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 23-06-2021 19:54:01

19. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 393

20. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

21. Tokat dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 51

22. Aksaray dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 456

23. Bitlis dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Mrb sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 303

24. Selam web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım

25. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

26. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 02-08-2021 05:08:19

27. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

28. Ardahan dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 129

29. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 336

30. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 22:11:21

31. Gaziantep dan kimler var. Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 128

32. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun 31-08-2021 23:11:22

33. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , – 141

34. Bu konu : ” Tanrısal Bilgi Olarak İnsan Yaratıcılığında (Hayatın Her Yerinde Uygulanabilir) Danışmalar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 395

35. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

36. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

37. Kütahya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-09-2021 21:46:53

38. Bitlis merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 24-09-2021 07:09:42

Write A Comment