Tanrıya şükür Trump kim olduğu

Bence Trump’ın özellikle iyi bir hatip olmadığı oldukça açık. Onun desteği, kısmen gönüllü olarak kişileştirdiği ve büyük tavsiyelerde bulunduğu çok sayıda kültürel şeye (diğerlerinin yanı sıra) bir tepki olarak görünüyor. Bazı insanların faşizm suçlamalarına rağmen, hiçbir zaman belirli bir ideolojiye yönelmiş gibi görünmedi veya herhangi bir derin siyasi inanca sahip değildi. Aslında yönlendirdiği tek şey kendi egosu ve kendini tatmin etmekti. Bunların hepsi mide bulandırıcı bir şekilde söylendi ve tartışıldı.

Önermek istediğim şey, Trump’ın geleceğimiz için potansiyel olarak korkunç bir şeye işaret etmesi. İlham verici, zarif ya da zeki olmayan, inancı ya da ideolojisi olmayan beceriksiz bir aptala sahip olmak bir şeydir … beni endişelendiren şey, aslında kötü, faşist niyeti olan bir başkan adayına sahip olduğumuzda ülkemize ne olacağıdır. . Oldukça ideolojik güdümlü, ateşli inançla dolu, zeki ve anlamlı konuşan biri.

Trump’ın sadece destek üssüne hizmet etmeye çalışan (anlaşılır bir şekilde) insanların kenardan sağladığı ince ince retoriğini görmek bir şey … ama retorik gerçek, kötü niyetle aşılanırsa ne olur.

“Tanrıya şükür Trump kim olduğu” üzerine 17 yorum

1. Osmaniye merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-08-2020 06:52:33

2. Ankara merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:48:07

3. Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 17-09-2020 04:44:29

4. Adana dan kimler var. Tanrıya şükür Trump kim olduğu . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , – 332

Yorum yapın