Lütfen birkaç noktayı birleştirdiğim için bana katlanın ve yarattıkları görüntü kusurluysa beni affedin. İşte:

Ocak ayında Axum’daki St Mary of Zion Kilisesi şiddetli çatışmalarla doldu, Ahit Sandığı’na ev sahipliği yaptığı söylenen Etiyopya.

Daha yakın zamanlarda, şu rapor edildi:

Moskova Patriği Kirill ve Etiyopya Patriği Abune Mathias, Etiyopya’da bulunan Antlaşma Sandığı’nın gerçek olduğunu ve tüm eşyaların Moskova’ya aktarılıp Dünya’ya sunulacaklarını doğruladılar.

Bazı Yahudi örgütleri uzun zamandır planlıyor Üçüncü Tapınağın inşası İkinci Tapınak’ın yerle bir edilen yeri olan Tapınak Dağı’nda. İkinci Tapınak her zaman Mutabakat Yayından yoksunduSüleyman Mabedi’nin yıkılması sırasında kaybolduğu anlaşılıyor.

Tapınak Dağı üzerindeki yenilenen gerilimler, Ark’ın yeniden ele geçirilmesinden kaynaklanıyor olabilir mi ve Kral Süleyman’ın görkemli günlerinden bu yana kaybedilen bir Yahudi ibadeti nesnesi ile bir kez daha donatılan Üçüncü bir Tapınak olasılığını yeniledi mi?

(Ve eğer öyleyse, onu kullanarak nasıl ibadet edileceğini bilen var mı? AFAIK, iç kutsal ritüellerin ayrıntıları bir rahip sınıfının korumaydı ve Çıkış’tan önce bile kaybolmuştu.)

Author

22 Comments

1. Slm web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

2. Düzce dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 274

3. Bartın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-05-2021 23:26:00

4. Bu konu : ” Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 367

5. Bayburt dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , memo – 151

6. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

7. Mrb paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

8. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 03-06-2021 16:41:20

9. Bu konu : ” Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 110

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler

11. Bu konu : ” Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım , – 173

12. Bursa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 06:25:28

13. Mersin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-07-2021 02:33:02

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Nevşehir dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 32

16. Bilecik dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . Mrb siteniz inanki hayran edici, saolun , emin – 274

17. Gümüşhane dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . Slm paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 368

18. Artvin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 17-07-2021 17:04:48

19. Samsun dan kimler var. Tapınak Dağı sorunları, 3. Tapınakta Ahit Sandığı’nın yeniden kurulmasının habercisi mi? . Selam siten yeminle güzel, facebookta paylaştım , ali – 370

20. Giresun merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 02:16:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link