Tarih tekerrür eder..

Arkadaşımın Q hareketi hakkında bir teorisi var ..

Ya tarih boyunca uzun kafatasları olan uzaylılarsa; Lucifer’e tapan ve basitçe Donald Trump’ın kurtarıcımız olduğu temelinde gelecekteki bir din inşa etmek için sahneyi hazırlayan adamitler ..

Sonunda onu öldürecek ve bir şekilde şehit edecekler. Şimdi bizim için hikayenin parçalarını atıyorlar ve sizin ve benim gibi insanların geri kalanını Chans, Reddit, Twitter vb. Gibi halka açık forumlarda doldurmasına izin veriyorlar. Sonunda, oradaki milyonlarca yazı arasından belirli metinler seçilecek. bir şekilde yararlı buldukları belirli bir hikayeyi anlatan; belki sadece basit kontrol.

Matta, Mark, Luka ve John gibi İncil’deki gibi demek yerine, RedditUser263 vb.

Tarihin tekerrür ettiği ve büyük bir uyanışta benzersiz hiçbir şeyin olmadığı noktasını esasen kanıtlayacak mıydı, çünkü tarih boyunca bunun gibi destansı anlar yaşandı. Sadece bir sonraki aşamaya hazırlanıyorlar ..

Dostum … Bunun gerçekten berbat olacağını hissediyorum.

“Tarih tekerrür eder..” üzerine 23 yorum

1. Çorum merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 22:53:09

2. Ardahan merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-08-2020 23:34:02

3. Manisa merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 09:16:25

4. Antalya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:51:11

5. Denizli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 29-08-2020 17:57:14

6. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 11:08:40

7. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 16-09-2020 21:14:13

8. Bingöl merkezden ben doruk. Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-10-2020 09:48:44

9. Ordu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-10-2020 15:44:20

10. Niğde dan kimler var. Tarih tekerrür eder.. . Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 484

Yorum yapın