Kategoriler
Genel

Tarihi Savaş Uçakları Anma Günü / İlk Müdahale Ediyor.

Bu sabah burada Teksas’ta yapılan birçok flybys ve filo oluşumunu fark ettim ve görünüşe göre diğer şehirlerde başka gösteriler yapıldı. Yerel Uçak müzeleri, bu gösterileri havaya uçurmak için küçük havaalanlarıyla birlikte çalıştı ve birkaç sorum var.

1. Bu WW2 uçaklarının estetik açıdan süper olduğunu anlıyorum, ancak bu eski ve aktif olmayan savaşçıları ve bombardıman uçaklarını büyük bir revizyon olmadan havaya çıkarmak mümkün mü?

2. Uçuş modelleri garipti, Mavi Meleklerin şovlarının her zaman Filo oluşumunda olduğunu gördüm. Bu 2.Dünya Savaşı uçakları, Avcı eşlik eden Bombacı gruplarının, bireysel hedef koşular yapıyormuş gibi görünen düzensiz bireysel koşulardan oluşan bir karışımına sahipti.

Havacılık konusunda bilgiliyim, bu yüzden sorum şu: Eski uçakların gelecekteki bir çatışma için rehabilitasyon olasılığı var mı? Hipersonik Jetler çağında olduğumuzu anlıyorum ama savaşta kural yok değil mi?

Not, burada bir komplo yok, sadece olasılığı eğlendirmek istiyorum.

“Tarihi Savaş Uçakları Anma Günü / İlk Müdahale Ediyor.” için 7 yanıt

Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 22-05-2020 18:44:59

Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 22-05-2020 22:08:12

İzmir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım 22-05-2020 22:08:12

İstanbul merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 22-05-2020 22:13:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir