Bu yüzden, bu “Tarih” Kanal Şovunu “Tarihin En Büyük Gizemleri” ni izledim ve seçtiğim yazının başlığı, Roswell Bölümlerini Youtube’da nasıl sattıklarıydı.

Bağlantı burada: https://youtu.be/BZpHEALNozw

Gösteride, Ben Smith adlı eski bir CIA varlığı 1947 Roswell olayını araştırıyor ve kazanın ilk tanıklığından birçok aile üyesiyle konuşuyor. Jesse Marcel’in akrabalarının eşyalarında, kazayla ilgili bazı ipuçları olabilecek garip bir günlük veya günlük bulduğunu öğrenir. Marcel, keşif ve ilk analizinde kilit bir figürdü. Roswell UFO olayı.

Eski Ajan Smith, neler olup bittiğini keşfetmek için üç bölümlük bir yolculuğa çıkıyor. İzlemek isteyen herkes için bir SPOILER ALERT ekleyeceğim, çünkü son bölümde bulduğum bir şeyi göstermek ve sormak istiyorum.

Her şeyden önce, Journal’da hiçbir sır açıklanmaz. İddiaya göre kodla dolu ve kimse onu gerçekten tercüme edemedi. Dahası, ilginç bir şey olduğunda soruşturma her zaman durdurulur. Örneğin, Marcell’in bir arkadaşı Smith’e, Jesse’nin mutfakta biraz pislik tuttuğunu düşündüğünü, ancak evinin şu anki sahibinin Smith’in girmesine izin vermediğini, bu yüzden bu ipucu gittiğini söyler. İzlemesi biraz sinir bozucu ve sonunda Smith bize söylüyor, kanıtlayabileceği tek şey hükümetin yalan söylediğiydi ve bir örtbas vardı.

Programın bize anlatmak istediği bu mu, yoksa bu gösteri bir tür dezenformasyonun parçası mı? Son zamanlarda Tarih Kanalı, “Tanımlanmamış: Inside Americas Ufo Soruşturması” veya “Alaska Üçgeni” gibi “ifşa” uzaylı varlığı belgeselleriyle dolu. Ve bu yıl “The Phenomenon” veya “Fith türünden CloseEncounters” gibi belgeseller yayınlandı. Yani tüm bunlarla ilgileniyorsanız izleyecek çok şey var.

Her neyse, Smiths soruşturmasının sonunda, Roswell’de üs komutanı olan Patrick Saunders’ın kızıyla konuşur. Susan Houser Simmons olarak anılır ve Smith / Bize, Roswell Ordusu Hava Kuvvetleri Üssü’nde yaşadığını ve babasının ona, orada düşen şeyin bir hava balonu olamayacağını defalarca söylediğini söyler. Ayrıca ona, kusurun gizli savaşçıyı oluşturmaya yardımcı olduğunu ve belgeleri değiştirmeye ve örtbas etmeye yardım etmeye dahil olduğunu söyledi.

Şimdiye kadar her şey yolunda, ama sonra Smith’e babasının ona olay hakkında iyi bilinen bir kitap verdiğini söyler. Onun adı “Roswell’deki Ufo Kazası Hakkındaki Gerçek”.

Kevin D. Randle ve Donald R. Schmitt tarafından yazılmıştır. Amazon’da bulabilir veya internet arşivinden ödünç alabilirsiniz:

Amazon: https://www.amazon.de/Truth-About-Ufo-Crash-Roswell/dp/0871317613
Arşiv: https://archive.org/details/isbn_9780380778034

Bu bölümdeki sahne:

r / komplo - Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açıklandı! ???

Devam ediyor ve bize babasının kendisi için bazı notlar koyduğunu ve kitabı açtığını söylüyor. Notların bulunduğu ilk sayfa şuna benzer:

r / komplo - Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açıklandı! ???

Bir kitabın ilk sayfası için böyle garip buldum. Önsöz yok, içindekiler yok – sadece “HASAR KONTROLÜ” başlığı ve doğrudan metne mi?

Bu yüzden kitabı kontrol ettim ve evet, bu sayfa bulduğum tüm baskılarda yok. Ayrıca kitapta “HASAR KONTROLÜ” adlı bir bölüm var ve olmadı. Yazı tipi kitaptaki ile tamamen aynıdır, bu nedenle böyle bir sayfa varsa, tarih bölümündeki gibi görünmelidir. Bu yüzden kitabın içini araştırdım ve “ilk sayfa” olarak adlandırılan sayfada 16. sayfada yer alan kitapta çıktı.

Bu, kitapta gerçekte bulunmayan bir sayfaya kitap yazarken babasının hikayesi hakkında ne söylüyor? Ben gerçekten bilmiyorum Dürüst olmak gerekirse bilmek isterim, ama yapabileceğim tek şey spekülasyon yapmak. Belki yardım edebilirsin? Belki de önemli olarak işaretlediği iddia edilen sayfalara bakmak yardımcı olur? Ne düşünüyorsun?

İşte sayfalar:

Author

38 Comments

1. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Samsun dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 456

3. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 145

4. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 336

6. Mardin dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , doruk – 309

7. Karabük dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 157

8. Konya merkezden ben Aylin. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-01-2021 09:18:10

9. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 359

10. Ardahan dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Mrb siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 125

11. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Merhaba sayfa yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 459

14. Sinop dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 228

15. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 369

16. Gümüşhane merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun 08-01-2021 22:28:01

17. Antalya dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . selam arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 193

18. Kilis merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 11:18:17

19. Kastamonu merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-01-2021 04:59:37

20. Hakkari merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım 22-01-2021 01:33:04

21. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 312

22. Balıkesir dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 407

23. Manisa dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 15

24. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

25. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 281

27. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 123

28. Iğdır dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 312

29. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun , emin – 475

30. Iğdır merkezden ben hatice. Mrb web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 03:24:17

31. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 302

32. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, face de paylaştım

33. Kahramanmaraş dan kimler var. Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? . Slm siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 400

34. Bu konu : ” Tarihin En Büyük Gizemleri: ROSWELL SIRLARI Görgü Tanığı Günlüğünde Açığa Çıktı! ??? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 25

35. Amasya merkezden ben banu. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-03-2021 11:08:36

36. Selamın aleyküm siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link