Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun.

Bir sonraki saldırı planının İran gibi bir ülkede olmasını bekliyorsunuz. Silahlı kuvvetlerdeki herkesten ne göreceğinizi izleyin. Şok edici olacaksın.

Tüm silahlı kuvvetlerimizin Q hayranı olmadığını, gitmeleri gereken yere gönderildiklerini anlıyor musunuz? Medyayı eğlendirmek için yabancı bir ülkede kimseyi vurmamayı seviyorlar.

Afganistan’daki en iyi arkadaşımı bir EYP yüzünden kaybettim ve bana söylediği şeyler korkunçtu.

İnsanlar savaş istiyor. Ne zaman dinleyin, bundan zevk almayacaksınız.

… BornOnADifCloud tarafından gönderildi
[comments]

“Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun.” üzerine 13 yorum

1. Trabzon merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 15-01-2021 23:38:27

2. Bu konu : ” Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 440

3. Elazığ dan kimler var. Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. . Merhaba sayfan vallaha iyi, şukuladım , ziya – 394

4. Bolu dan kimler var. Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. . selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 130

5. Düzce dan kimler var. Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. . Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 344

6. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 18-01-2021 05:48:01

7. Niğde dan kimler var. Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. . Slm web siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 241

8. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 02:39:09

9. Osmaniye dan kimler var. Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. . Slm paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 414

10. Bu konu : ” Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. ” çok güzel. Slm siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 484

11. Bu konu : ” Tarihin en büyük seksini görmek istiyorsun. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler , mehmet – 91

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link