Tarihin En Zengin Transferlerinden biri Gözlerinizin Önünde Gerçekleşiyor

Hey millet, bunun başka bir olumsuz gönderi olduğu için özür dilerim, ama şu anda olan bitenden ötürü kızgınım.

COVID-19’un insan yapımı olduğunu (gerçekten inanması çok zor olmayan) ve finansal bir elit olduğunu (yine inanması gerçekten zor olmayan) hayal edin. Bu, finansal elitin (birleştirilmiş varlıklarda trilyonlarca dolara sahip olduğu anlamına gelir), piyasa çökmek ve FED’in büyük Nicel kullanacağını bildiklerinde daldırma satın almadan hemen önce stoklarını satabileceği anlamına gelir. Kolaylaştırma (QE) aka sonsuz para yazıcı.

Şimdi, hemen hemen herkes kendi içinde çok çirkin olan bu kısmı biliyor. Herhangi bir yatırımcı veya tüccar için en büyük zorluğun geleceği görememesi bir sır değildir. Sadece mümkün olduğunca iyi tahmin etmeye çalışabilirler. Ancak, ne olacağını tam olarak bildikten sonra, deli gibi kazançlarını seçenekler, krediler, vb. Gibi süslü finansal araçlar ile çoğaltmak mümkündür. Layman terimleriyle, temelde 10,000 $ ‘ı teorik olarak kontrol etmek mümkündür.

Böylece, elit, virüs aracılığıyla, kelimenin tam anlamıyla tarihin gidişatını değiştirebildi ve aynı anda çılgınca para kazanabildi (bir savaşın her iki tarafını finanse ederken, daha doğrusu Napolyon savaşında yaptığı gibi).

İstediğim son şey, sizi çok fazla finans ve ekonomi ile sıkmak, ancak işte ne olacağını tam olarak bildiğinde kişinin para kazanabileceği hızlı bir liste. Açıkça azalacak olan hisse senetlerini kısa sürebilirler, ekonomik kargaşa zamanlarında yükselen ABD Doları (USD) alabilirler, aynı zamanda altın, devlet tahvili vb. Satın alabilirler. Bu, pandemi yoluyla, hükümetleri, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şeyden para yaratan özel bankalar aracılığıyla seçkinler tarafından ödünç verilen parayla kendilerini borç altına almaya zorladıkları anlamına gelmez. Bu nedenle, 1 bin dolarlık teşvik kontrolünüzü almaktan memnun olursanız da, hükümetinizin (bu örnek için ABD) dolaylı olarak 17 bin dolar borç aldığını ve bu sadece pandeminin bitmekten uzak olduğu için unutmayın.

Ah, üstteki kiraz? Eğer seçkinler bu virüsü yaratabildiyse, kesinlikle (zaten olmasa da) aşıya sahip olacaklar. Ve eğer satın almıyorsanız, hükümetin vergi paranızla olacaktır.

Bunun başka bir kötümser yazı olduğunu biliyorum, ama gerçekten sıralamam gerekiyordu. Benim için o kadar adaletsiz ki, bazı insanlar çok fazla para kazanabiliyorlar, ancak bazılarının yemek masasına zar zor koyabilmek için haftada 40 saat + çalışma ihtiyacı var. Daha parlak bir notta, insanlar yavaşça uyanıyor gibi görünüyorlar (tekrar, son derece yavaş). Gittikçe daha fazla insanın bir şeylerin yanlış olduğunu anladığını hissediyorum ve bunun nedeni elitin negatif kutupları çok hızlı itmesi olabilir.

Seçkinlerin nasıl düşündüklerini ve neden bu şekilde davrandıklarını anlamak istiyorsanız (çocuk ticareti, savaşlar, vb.) Bu makalelere bir göz atmayı düşünün.

https://www.wanttoknow.info/secret_societies/hidden_hand_081018

https://np.reddit.com/r/PedoGate/comments/hdh9kh/this_is_the_one_conspiracy_all_rabbit_holes_lead/

İçtenlikle umarım bu zor zamanlarda herkes ve herkes okur.

“Tarihin En Zengin Transferlerinden biri Gözlerinizin Önünde Gerçekleşiyor” üzerine 20 yorum

1. Bolu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-08-2020 10:30:28

2. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:57:52

3. Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-08-2020 07:00:17

4. Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten yeminle güzel, saolun 02-10-2020 10:35:05

5. Artvin merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:23:19

6. Bu konu : ” Tarihin En Zengin Transferlerinden biri Gözlerinizin Önünde Gerçekleşiyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 250

7. Rize dan kimler var. Tarihin En Zengin Transferlerinden biri Gözlerinizin Önünde Gerçekleşiyor . Slm paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 30

Yorum yapın