Tyler Durden’ın Dövüş Kulübü’ndeki monoloğu, buradaki pek çok insanın ilgilendiğinden emin olduğum dünyaya karşı hislerimin çoğunu özetliyor.

Dövüş Kulübü’nde şimdiye kadar yaşamış en güçlü ve en zeki adamları görüyorum. Tüm bu potansiyeli görüyorum ve boşa gittiğini görüyorum. Lanet olsun, bütün bir nesil gaz pompalıyor, masaları bekliyor; beyaz yakalı köleler. Reklamlar, ihtiyaç duymadığımız şeyleri satın alabilmemiz için nefret ettiğimiz işleri, arabaları ve kıyafetleri kovalamamızı sağlıyor. Biz tarihin orta çocuklarıyız adam. Amaç veya yer yok. Büyük Savaşımız yok. Büyük Buhran Yok. Büyük Savaşımız manevi bir savaştır. Büyük Buhranımız hayatlarımızdır. Hepimiz bir gün hepimizin milyoner olacağına, film Tanrıları ve Rock yıldızları olacağına inanmak için büyüdük ama yapmayacağız ve bu gerçeği yavaş yavaş öğreniyoruz ve çok kızıyoruz. “

Author

16 Comments

1. Düzce merkezden ben Emine. Slm sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım 25-12-2020 04:43:57

2. Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. Selam sayfanız valla hayran edici, tebrikler , banu – 364

3. Isparta merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım 25-12-2020 07:52:04

4. Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 108

5. Bilecik dan kimler var. Tarihin Orta Çocukları . Selam web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , – 284

6. Tokat dan kimler var. Tarihin Orta Çocukları . Merhaba herkese web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 387

7. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese siten gerçekten güzel, tebrikler 15-01-2021 23:27:18

8. Bursa merkezden ben gaye. Selam paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler 18-01-2021 04:10:25

9. Kocaeli dan kimler var. Tarihin Orta Çocukları . Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 376

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 123

11. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 23:50:13

12. Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , emin – 232

13. Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hayran edici, sağolun , mehmet – 164

14. Bu konu : ” Tarihin Orta Çocukları ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link