Kategoriler
Genel

Tarihsel UFO Fotoğrafları oldukça benzer görünüyor.

Arşivlere göz atarken aynı yılın dört bir yanından dünyanın farklı yerlerinde birçok UFO topladım. Bu manzaralar tuhaf bir şekilde benzer.

19 Nisan 1978 – Colfax, Wisconsin, ABD – Resimler burada

19 Nisan 1978'de polis memuru Mark Coltrane, ABD'nin Wisconsin şehrinde yaşayan binlerce nüfusa sahip küçük bir kasaba olan Colfax yakınlarında devriye geziyordu. Öğle vakti, küçük bir yalıtılmış alanda bir şeyler yemek için arabayı durdurmaya karar verdi. Radyosunun çatırtı yaydığını kaydetti.

Daha sonra park alanından kısa bir mesafede gökyüzüne doğru yükselen metalik bir disk fark etti.

Nesne ona doğru hareket ederken, Coltrane Polaroid kamerasını aldı, arabadan çıktı ve bazı fotoğraflar çekti. Nesne görüntülerden birine o kadar yakındı ki, alt yüzeyinin bazı ayrıntılarını fark etmek mümkün.

12 Şubat 1971 – Kuzey Korsika Adası, Fransa – Burada Görüntüler

Bir aile tarafından bilinmeyen davetsiz misafir ortaya çıktığında ve üzerine indiğinde yeni evlerinin fotoğrafını çeken iki fotoğraf. İlk ve en net fotoğraf (yukarıdaki fotoğraf # 1), detayların incelenmesine izin vermek için burada büyütülmüştür (fotoğraf # 2). Yavaş bir kıvrılma inişinden sonra nesne düzleşti ve Bastia Havaalanı'na uçtu.

4 Eylül 1971 – Lago de Cote, Kosta Rika – Burada Görüntüler

Yukarıdaki fotoğraf (kırpılmış ve büyütülmüş), bir hava haritalama görevi sırasında Kosta Rika hükümet haritalama uçağı tarafından çekilmiştir. Bu UFO fotoğrafı çeşitli nedenlerle benzersizdir. 1) Fotoğraf yüksek kaliteli, profesyonel bir kamera ile çekilmiştir. 2) Tanımlanamayan nesne gölün düzgün koyu arka planında açıkça görülebilir ve keskin odakta görünür. 3) Kamera aşağıya doğru hedeflendi ve uçak bilinen, sabit bir yükseklikte (10.000 fit) uçuyordu, bu da nesne için maksimum boyutu hesaplamayı kolaylaştırdı (683 feet).

Uçak dört kişilik bir mürettebat taşıyordu; hava fotoğrafçılığı uzmanı, coğrafyacı, topograf ve pilot. Mürettebatın hiçbir üyesi rutin uçuş sırasında alışılmadık bir şey gördüğünü söylemedi.

Özellikle Negatif Dr. Richard F. Haines ve Dr. Jacques F. Vallee tarafından orijinal negatif kullanılarak çok sayıda analiz yapılmıştır. Bunun çift pozlama veya negatifin manipülasyonu sonucu olmadığını varsaymak güvenli görünüyor. Tüm göstergeler, bunun yukarıdaki büyük üç boyutlu bir diskin veya sığ koninin (havada asılı mı?) Bir fotoğrafı ve muhtemelen Lago de Cote'ye kısmen daldırılmış olmasıdır.

“Tarihsel UFO Fotoğrafları oldukça benzer görünüyor.” için 22 yanıt

Bilecik merkezden ben ziya. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-03-2020 20:32:44

Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım 08-03-2020 21:28:49

Karabük merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler 08-03-2020 21:47:58

Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, facebookta paylaştım 08-03-2020 21:48:05

Afyon merkezden ben banu. Selamlar sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 08:52:42

Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler 12-03-2020 15:39:08

Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 15-03-2020 10:58:58

Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım 21-03-2020 15:08:27

Trabzon merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 23-03-2020 23:31:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir