Tarihte, yönetici sınıf tarafından düzenlenmemiş önemli bir olay oldu mu?

Bu aptalca bir soru olabilir. Muhtemelen kesinlikle aptalca bir sorudur. Tarihteki her olay etrafında komploların büyüdüğünü görüyorum ve bunun, hükümet / zenginler ve genel halk arasındaki kırılan güvene bağlanabileceğini biliyorum. Ama gerçekçi olarak, hepimiz her olayın derin devletler tarafından kontrol edildiğini düşünüyor muyuz?

Teorilerin tam anlamıyla var olmadığı fikrinin altını oymuyorum, ancak her şeyin arkasında daha kötü bir fikir olduğunda başka biri tamamen hayal kırıklığına uğrar mı?

“Tarihte, yönetici sınıf tarafından düzenlenmemiş önemli bir olay oldu mu?” üzerine 13 yorum

1. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler 15-08-2020 14:38:49

2. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-08-2020 13:31:12

3. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 08-09-2020 19:13:57

4. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Slm web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-09-2020 18:36:54

5. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:11:32

Yorum yapın