Bu dünyada meydana gelen olayları gözlemleyerek günler geçtikçe, dünyanın birkaç kişi tarafından – bir tarikat – tarafından kontrol edildiği bana giderek daha açık hale geliyor. Bir sürü nokta görüyorum ve bu noktaları birleştirdikçe daha çok nokta keşfediyorum. Ama tam olarak kavrayamadığım şey bu tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? Dünyayı kontrol etmekten nasıl faydalanıyorlar? Bazı komplo teorileri, dünya ekonomisini kontrol etmek istediklerini söylüyor. Ama neden? Bazıları fark edilmeden çocuklara dua etmek istediklerini söylüyor. Yine neden? Bu birkaç kişinin (kült) dünyayı kontrol etmek için neden bu kadar çaba sarf ettiğini bilmiyorum. Dünyayı kontrol etmekten nasıl faydalanıyorlar? Ayrıca dünyayı kontrol etmenin amacını anlamama yardımcı olabilecek kitaplar okumakla da ilgileniyorum. David Icke’nin kitapları amacı anlamak için iyi bir okuma mı?

59 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 194

2. Selam sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

3. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Aydın merkezden ben Hasan. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-08-2021 16:59:36

5. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , – 381

6. Kütahya dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 270

7. Ağrı merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-08-2021 17:05:16

8. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Selam sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 273

9. Çorum merkezden ben banu. Merhaba siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 10-08-2021 17:07:24

10. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden iyi, şukuladım , banu – 474

11. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

12. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun 10-08-2021 17:19:50

13. Bilecik merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 17:20:32

14. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 8

15. Gaziantep dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhaba sayfanız vallaha güzel, teraziye tıkladım , – 231

16. Eskişehir dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Mrb web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 60

17. Van merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 17:23:54

18. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 10-08-2021 17:27:11

19. Kırşehir dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , – 217

20. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 242

21. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun

22. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

23. Adana merkezden ben Hasan. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-08-2021 17:32:51

24. Adana merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-08-2021 17:34:28

25. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 292

28. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 191

29. Merhaba siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

30. Gümüşhane dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 102

31. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 10-08-2021 17:48:56

32. Çankırı merkezden ben Hasan. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım 10-08-2021 17:49:55

33. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

34. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 420

35. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler

36. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-08-2021 17:52:27

37. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 273

39. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 316

40. Şanlıurfa dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 377

41. Niğde merkezden ben emin. Selamlar sayfan valla iyi, linkedinde paylaştım 11-08-2021 00:54:59

42. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 77

43. Gaziantep dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 356

44. Şırnak dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 80

45. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım

46. Bayburt dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler , gaye – 221

47. Isparta dan kimler var. Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 357

48. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-08-2021 09:33:39

49. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-08-2021 22:56:06

50. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki iyi, sağolun , – 491

51. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 485

52. Bu konu : ” Tarikat neden dünyayı kontrol etmek istiyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 185

53. Van merkezden ben ali. Slm web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 24-09-2021 18:03:58

Write A Comment