Tartışma dizisi: TPTB gelecekte katkıda bulunmayanlarla ne yapmayı planlıyor? Toplumdan nasıl çıkarılacaklar?

Eğilimler: nakitsiz bir topluma doğru ilerleme, sosyal kredi puanları, düşük vasıflı işgücünü daha az alakalı hale getiren otomasyon, sosyal güvenlik ağlarının hızla artan maliyetleri, yaşlanan nüfus, devasa devlet borçları, tamamen insan etkisi dışındaki olaylar nedeniyle iklim değişikliği (örneğin, Büyük Solar Minimum, Solar Clock döngüsü).

Görüş: Mevcut sistemler, yukarıda özetlenen eğilimler nedeniyle sürdürülemez.

Soru: Toplum için net olumsuzluklar oluşturan, temel olmayan tüm insanlarla (onların görüşüne göre) başa çıkacak yetkiler nasıl olacak? Teknolojik olarak gelişmiş bir topluma başarılı bir şekilde katılma yeteneğinden yoksun insanlar, sisteme koyduklarından çok daha pahalıya mal olacaklar. Yaşlılar, suçlular, engelliler, eğitilemezler vb.

Nakit yoksa ve tüm işlemler izlenirse küçük suçlular faaliyetlerine nasıl devam edecek? Siyasi muhalifler, anti otoriterler, kötü içerikler, düşük sosyal kredi notuyla topluma nasıl katılabilecekler? Kendi nüfusumuzu beslemeye yetecek kadar gıda olmadığında iklim değişikliği mültecilerine ne yapılacak?

Teori / çözüm: Görünüşe göre TPTB, birçok gereksiz kişiden güvenli, incelikli ve etkili bir şekilde kurtulma görevi ile karşı karşıya. Elbette onların bakış açısından konuşuyorum. Otomasyon, bir zamanlar ihtiyaç duydukları insan iş gücüne ihtiyaç duymamalarını sağladı. Öyleyse oradaki “işe yaramaz yiyiciler” ile isyankârlarla ne yapıyorlar?

Sessiz, verimli ve verimli olmanın en etkili yolu ne olurdu? şiddetle insan nüfusu itlaf mı?

“Tartışma dizisi: TPTB gelecekte katkıda bulunmayanlarla ne yapmayı planlıyor? Toplumdan nasıl çıkarılacaklar?” üzerine 9 yorum

1. Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 19:32:31

2. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım 07-10-2020 01:33:12

3. Amasya merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 07-10-2020 02:16:45

4. Erzincan dan kimler var. Tartışma dizisi: TPTB gelecekte katkıda bulunmayanlarla ne yapmayı planlıyor? Toplumdan nasıl çıkarılacaklar? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım , – 338

5. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-10-2020 18:25:40

6. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-10-2020 08:32:58

Yorum yapın