Tartışma gönderilerine ne oldu?

Burada (ve sitenin geri kalanında) konu türlerine bakarsanız, beyni meşgul eden veya sürükleyici konular yerine hepsi resim ve videolardır. ÇOK niş abonelerin hala tartışma konuları var, ancak bunlar nadir bir tür. Bunun yerine tıklama teması “OMG ŞUNU KONTROL EDİN” veya sadece twitter resmi veya gecikmiş bir şey olan şok değeri gönderileri.

BU ADAMIN NE YAPTIĞINA BAKIN !!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW !!!!!! (Birbirinden papağan gibi insanlık dışı bir hızla gönderen anlık 500 yorum !!)

Bunun 2016’da BM’ye satılmasıyla bir ilgisi var mı acaba? Ondan önce daha az video ve devam edecek daha fazla konu vardı. Şimdi her şey aynı anda ve fast food tarzı gönderiler gibi görünüyor. Ve lezzetli türden bile değil. Daha çok sahte yağlarla modern ‘patates kızartması’ gibi ve bunların hepsini daha iyi bilirseniz aldığınız şeyin çöp olduğunu bilirsiniz.

“Tartışma gönderilerine ne oldu?” üzerine 48 yorum

1. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-08-2020 01:50:14

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 18:35:01

3. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-09-2020 07:22:23

4. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 30-09-2020 03:04:40

5. Erzurum dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese siten valla çok iyi, şukuladım , Aylin – 211

6. Mardin dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, saolun , ahmet – 118

7. Antalya merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-11-2020 22:41:27

8. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 105

9. Ardahan dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 235

10. Ağrı dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 48

11. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-12-2020 14:13:47

12. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 197

13. Bilecik dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , hatice – 119

14. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 320

15. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 27-12-2020 21:15:16

16. Niğde dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 131

17. Kocaeli dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 43

18. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 124

19. Bayburt dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . selam arkadaşlar siten cidden güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 3

20. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 146

21. Şırnak dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 94

22. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 149

23. Erzincan dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 35

24. Bu konu : ” Tartışma gönderilerine ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 368

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link