Tartışma gönderilerine ne oldu?

Burada (ve sitenin geri kalanında) konu türlerine bakarsanız, beyni meşgul eden veya sürükleyici konular yerine hepsi resim ve videolardır. ÇOK niş abonelerin hala tartışma konuları var, ancak bunlar nadir bir tür. Bunun yerine tıklama teması “OMG ŞUNU KONTROL EDİN” veya sadece twitter resmi veya gecikmiş bir şey olan şok değeri gönderileri.

BU ADAMIN NE YAPTIĞINA BAKIN !!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW !!!!!! (Birbirinden papağan gibi insanlık dışı bir hızla gönderen anlık 500 yorum !!)

Bunun 2016’da BM’ye satılmasıyla bir ilgisi var mı acaba? Ondan önce daha az video ve devam edecek daha fazla konu vardı. Şimdi her şey aynı anda ve fast food tarzı gönderiler gibi görünüyor. Ve lezzetli türden bile değil. Daha çok sahte yağlarla modern ‘patates kızartması’ gibi ve bunların hepsini daha iyi bilirseniz aldığınız şeyin çöp olduğunu bilirsiniz.

“Tartışma gönderilerine ne oldu?” üzerine 14 yorum

1. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-08-2020 01:50:14

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 18:35:01

3. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-09-2020 07:22:23

4. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 30-09-2020 03:04:40

5. Erzurum dan kimler var. Tartışma gönderilerine ne oldu? . Merhaba herkese siten valla çok iyi, şukuladım , Aylin – 211

Yorum yapın