Yaklaşık 6 aydır, neredeyse her gün 10-15 dakika meditasyon yapıyorum ve harika gelişmeler görüyorum. Kesinlikle daha sakinleştim ve düşünmede daha fazla netlik kazandım.

Yine de çok zorlandığım bir şey, negatif enerji yayan insanlarla ara sıra, kaçınılmaz ve istenmeyen etkileşimler sırasında sakin kalmak.

Geçen haftadan tipik bir örnek, markette kuyrukta bekliyorum ve önümde bu sinir bozucu adam var yüksek sesle aşıların nasıl işe yaramadığını vaaz ediyor ve Bill Gates hepimizi öldürmek istiyor.

Arada bir onun gibi biriyle tanışıyorum…Onlarla tartışmak istemiyorum (geçmişte birkaç kez yaptım, buna değmez), ama onlar asla susmuyorlar ya da diğer insanlara saygı duymuyorlar…Ve Her zaman yanımda kulaklık olmuyor, bu yüzden 10 dakika boyunca bu tür saçmalıkları dinlemek, tetiklenmemek için gerçek bir meydan okumadır.

Gerçekten kaçınamayacağınız ve kötü bir enerji deposunda yürüyen insanlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

38 Comments

1. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 407

2. Yozgat dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 409

3. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran edici, sağolun , ziya – 242

4. selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Merhaba web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 9

7. Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 13:45:21

8. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar sayfan inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-07-2021 13:46:58

9. Konya merkezden ben banu. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 06-07-2021 13:52:43

10. Artvin merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, tebrikler 06-07-2021 15:06:59

11. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler 07-07-2021 22:13:17

12. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 48

13. Bilecik merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler 11-07-2021 03:33:15

14. selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, teşekkürler

15. Selam web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 280

18. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 88

19. Tunceli dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , banu – 236

20. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 239

21. Rize dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Mrb siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 77

22. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 84

23. Çankırı dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , doruk – 130

24. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Van merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2021 06:59:43

26. Manisa dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 481

27. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

28. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bolu dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Slm sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 369

30. Çankırı dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . selam arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , Hasan – 458

31. Hakkari dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 163

32. Bu konu : ” Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 176

33. Gümüşhane dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 228

34. Trabzon dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım , memo – 190

35. Amasya dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 12

36. Kilis dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 310

37. Karaman merkezden ben ali. Mrb sayfa inanki güzel, tebrikler 23-09-2021 22:37:05

38. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Tartışmacı insanlardan nasıl rahatsız olmazsınız? Tipik örnekler, aşı önleyiciler / maske önleyicilerdir, . Selamlar siten cidden iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 256

Write A Comment