Kategoriler
Genel

Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti.

Aynı eski içeriğin yankı odasından başka bir şey değil.

CNN kötü.

Bernie Sanders ten kırmızısı.

Bill Gates çılgın bir kertenkele adamı.

5G kuleleri kötü.

Jeffrey Epstein’ın bir çizgisi ölmedi.

Arada sırada değişecek, ama gittiğim her yerde ülkelerimin politikalarını duymaktan yoruldum. Burası sadece bir yankı somun vakaları odası, artık eğlenceli okumalar bile değil. Komplolar hakkında açık fikirliyim ve onları okumayı seviyorum, ama ah adamım.

onun içindeyken, düşündüğün üzgün ve acıklı [insert some conspiracy theory about micro chips or some shit]?

Komplo teorisini yeterince ilgi çekici bulamayan biri için tam Dale Gribble’a gitmeye gerek yok.

“Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti.” için 28 yanıt

Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 03:25:25

Mardin merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:15:11

Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-07-2020 06:50:05

Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 01-08-2020 14:56:37

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz cidden hayran bıraktı, saolun 23-08-2020 12:08:30

Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-08-2020 07:50:53

Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 05-09-2020 23:03:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir