Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti.

Aynı eski içeriğin yankı odasından başka bir şey değil.

CNN kötü.

Bernie Sanders ten kırmızısı.

Bill Gates çılgın bir kertenkele adamı.

5G kuleleri kötü.

Jeffrey Epstein’ın bir çizgisi ölmedi.

Arada sırada değişecek, ama gittiğim her yerde ülkelerimin politikalarını duymaktan yoruldum. Burası sadece bir yankı somun vakaları odası, artık eğlenceli okumalar bile değil. Komplolar hakkında açık fikirliyim ve onları okumayı seviyorum, ama ah adamım.

onun içindeyken, düşündüğün üzgün ve acıklı [insert some conspiracy theory about micro chips or some shit]?

Komplo teorisini yeterince ilgi çekici bulamayan biri için tam Dale Gribble’a gitmeye gerek yok.

“Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti.” üzerine 57 yorum

1. Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 03:25:25

2. Mardin merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 01-07-2020 13:15:11

3. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-07-2020 06:50:05

4. Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 01-08-2020 14:56:37

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-08-2020 07:50:53

6. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 05-09-2020 23:03:42

7. Kastamonu dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 144

8. Erzincan merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-11-2020 03:27:55

9. Hakkari dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . Merhabalar sayfan inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 191

10. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 17-11-2020 16:20:17

11. Rize merkezden ben Emine. Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-11-2020 11:00:35

12. Bu konu : ” Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 164

13. Bu konu : ” Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 280

14. Kütahya dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 96

15. Kütahya dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 148

16. Afyon dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 147

17. Muğla dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , ziya – 424

18. Aksaray merkezden ben emin. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:19:41

19. Bu konu : ” Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 151

20. Bu konu : ” Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 98

21. Karabük dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 488

22. Bayburt dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 487

23. Bartın dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 344

24. İzmir dan kimler var. Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 471

25. Bu konu : ” Tartışmalı Görüş: Bu alt tepeden aşağı gitti. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , Emine – 196

26. Karabük merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 06-01-2021 05:02:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link