Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz.

Ve hayır, gerçekten, medya size on binlerce kişinin birkaç hafta sonra Biden’dan Trump’a geçmeye karar verdiğini söylerse buna inanmayın. Bu bir yalan.

Evet, iki partiden birine oy veren pek çok insan var ama ileri geri sallanmak zaman gerektiriyor ve bu arada yaptıkları önceki seçim konusunda onları kızdıracak bir şey.

Bu davranışın değişmesi için yeterli zaman yoktu.

Yani cumhuriyetçiler için seçimler% 55 veya hatta% 60, hatta% 52 giderse, Gürcistan’da seçimler çalındı. Ve diğer çekişmeli eyaletlerdeki kesinti ile

“Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz.” üzerine 20 yorum

1. Muş dan kimler var. Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. . Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 176

2. Iğdır dan kimler var. Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. . Selam web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 345

3. Bu konu : ” Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 14

4. Bu konu : ” Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 59

5. Uşak dan kimler var. Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. . Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 267

6. Bu konu : ” Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, sağolun , gaye – 358

7. Bayburt dan kimler var. Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. . Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 332

8. Bu konu : ” Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun , – 40

9. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 09-02-2021 00:27:04

10. Hatay merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 20-02-2021 23:24:03

11. Nevşehir dan kimler var. Tartışmayı çözerken, Biden seçimleri çaldı mı? Basittir, eğer cumhuriyetçiler Gürcistan seçimlerini birkaç yüz oyla kazanırsa, tartışma çözülür, Biden’a oy veren hiç kimse birkaç hafta sonra cumhuriyetçiler için oy vermeye başlamaz. . Mrb sayfa cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 224

12. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 24-02-2021 19:12:21

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link