Bu, ince havadan koparıldığım inanılmaz derecede araştırılmamış bir fikir ama beni rahatsız eden bir şey.

O günlerde gerçekten illuminati müzik komplo teorisindeydim. Bazen müzik videolarında rastgele üçgenler görüyorsunuz (bu pembe üçgene dikkat et ve bu daha açık bir şekilde) ama her şey modası geçmiş gibi görünüyor. o gerçekten yine de, komplo teorilerini sevmeyen rasyonel insanlar bunun akıllı bir pazarlama aracı olduğunu düşündüklerini söylediler.

Bunu izledim Lil pompa video (çoğu gangsta rapinin yaptığı gibi şiddeti yücelten) birçok aktörün filmde giyilen maskeleri hatırlatan şeytani maskeler olduğunu Arınma. Arınma Gecesi, esasen, distopik bir toplumda yasal olmayan şiddet ve kısa süreli yasal şiddet hakkında bir filmdir. Londra rap videolarında sık sık bayanlar giyiyor benzer maskeler.

Komplo teorileri içerisindeyim ve illuminati müzik endüstrisi ile gerçekten ilgilendiğim için hollywood ve müzik endüstrisinin (hangi büyük bir daire mastürbasyon klik – Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği üyelerinin neredeyse tamamı büyük 3 müzik stüdyosunu temsil ediyor), insanları kanunsuzluk ve şiddet dönemlerinde yer almaları için bilinçaltı bir şekilde mesajlaşıyor ve propaganda yapıyorlardı.

Şimdi bu BLM hareketinin şekillenmesi, polisin kötüye kullanılmasını talep etmesi ve kendi özerk bölgelerini kurmasıyla, küçük işletme sahiplerini yenen isyanları gösteren videolardan bahsetmiyorum yardım edemem ama müzik endüstrisinin ve Hollywood’un fikri ekleyip dikmediğini merak ediyorum masum insanlara karşı sivil şiddetin ve bu BLM hareketinin tetikleyicisi.

Söylemeye gerek yok ama ırkçılığa karşı protestolara karşı hiçbir şeyim yok, sadece BLM hareketinin KBB’nin politik bir aracı olduğunu düşünüyorum.

Author

73 Comments

1. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 28-06-2020 11:13:31

2. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar siten vallaha hayran edici, saolun 29-06-2020 01:44:40

3. Çorum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 05:41:23

4. Bolu merkezden ben gaye. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, şukuladım 30-06-2020 02:52:25

5. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 02-07-2020 09:06:19

6. Selam web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

7. Selam paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

8. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

12. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

14. Bursa merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 05:01:49

15. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 22-08-2020 21:00:33

16. Bartın merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, facebookta paylaştım 22-08-2020 23:54:48

17. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-08-2020 03:25:59

18. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 31-08-2020 13:05:13

19. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 19:11:36

20. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun

21. Merhaba herkese siten süper ötesi güzel, face de paylaştım

22. Sakarya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 24-09-2020 00:36:31

23. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler

25. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz yeminle güzel, tebrikler 02-10-2020 11:51:26

26. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

27. Bilecik dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 421

28. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 228

29. Van merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-11-2020 22:51:34

30. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Slm siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 495

31. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-11-2020 00:23:49

33. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 159

34. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler

35. Iğdır dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 116

36. Karabük dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , doruk – 318

37. Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Ordu dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 395

39. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Isparta merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 09:25:57

41. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , memo – 245

42. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , banu – 240

43. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

44. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, şukuladım , gaye – 461

45. Sivas dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 129

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 291

47. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Selam herkese web siten valla iyi, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, sağolun , ali – 176

50. Yalova dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Selam siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , – 16

51. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım

52. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

53. Selam herkese web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım

54. Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 17:26:48

55. Artvin merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 18:31:32

56. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

57. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

58. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun 10-03-2021 11:01:24

59. Denizli dan kimler var. Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet . Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 329

60. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

61. Manisa merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 24-03-2021 10:10:34

62. Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 03-04-2021 03:19:09

63. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 03:41:17

64. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 242

65. Bu konu : ” Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 101

66. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 05-05-2021 15:45:31

67. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, teraziye tıkladım

68. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link