Kategoriler
Genel

Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet

Bu, ince havadan koparıldığım inanılmaz derecede araştırılmamış bir fikir ama beni rahatsız eden bir şey.

O günlerde gerçekten illuminati müzik komplo teorisindeydim. Bazen müzik videolarında rastgele üçgenler görüyorsunuz (bu pembe üçgene dikkat et ve bu daha açık bir şekilde) ama her şey modası geçmiş gibi görünüyor. o gerçekten yine de, komplo teorilerini sevmeyen rasyonel insanlar bunun akıllı bir pazarlama aracı olduğunu düşündüklerini söylediler.

Bunu izledim Lil pompa video (çoğu gangsta rapinin yaptığı gibi şiddeti yücelten) birçok aktörün filmde giyilen maskeleri hatırlatan şeytani maskeler olduğunu Arınma. Arınma Gecesi, esasen, distopik bir toplumda yasal olmayan şiddet ve kısa süreli yasal şiddet hakkında bir filmdir. Londra rap videolarında sık sık bayanlar giyiyor benzer maskeler.

Komplo teorileri içerisindeyim ve illuminati müzik endüstrisi ile gerçekten ilgilendiğim için hollywood ve müzik endüstrisinin (hangi büyük bir daire mastürbasyon klik – Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği üyelerinin neredeyse tamamı büyük 3 müzik stüdyosunu temsil ediyor), insanları kanunsuzluk ve şiddet dönemlerinde yer almaları için bilinçaltı bir şekilde mesajlaşıyor ve propaganda yapıyorlardı.

Şimdi bu BLM hareketinin şekillenmesi, polisin kötüye kullanılmasını talep etmesi ve kendi özerk bölgelerini kurmasıyla, küçük işletme sahiplerini yenen isyanları gösteren videolardan bahsetmiyorum yardım edemem ama müzik endüstrisinin ve Hollywood’un fikri ekleyip dikmediğini merak ediyorum masum insanlara karşı sivil şiddetin ve bu BLM hareketinin tetikleyicisi.

Söylemeye gerek yok ama ırkçılığa karşı protestolara karşı hiçbir şeyim yok, sadece BLM hareketinin KBB’nin politik bir aracı olduğunu düşünüyorum.

“Tasfiye, Maskeler, Illuminati Müzik endüstrisi, BLM, Şiddet” için 6 yanıt

Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 28-06-2020 11:13:31

Çorum merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 05:41:23

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 02-07-2020 09:06:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir