-POTUS yasaklandı.

-General Flynn, Powell, Wood ve daha birçoğu yasaklandı.

-YouTube muhafazakarları yasaklıyor.

-Apple ve Google bizi yasaklamazlarsa Parler’ı yasaklayacaklar.

-Kredi kartı işlemcileri ve bankalar muhafazakarları yasaklıyor.

– Videoları veya büyük teknolojinin beğenmediği URL’leri paylaşamazsınız.

-Uber and Air BnB yasaklanıyor.

-Reddit daha fazla yasaklamaya başlayacak.

Bu, sosyal kredi puanı kadar veya daha kötüdür. Çevrimiçi gördüğünüz ve yaptığınız her şeyi kontrol etmek istiyorlar, böylece özgür düşünce olmayacak. “Ünlüler” size nasıl düşüneceğinizi söylüyor. Korporatizm olan tek dünya ideolojisi.

Peki nereye gidebiliriz? URL’leri ziyaret etmemiz gerekecek, ancak tarayıcıların beğenmedikleri alan adlarını yasaklamaya başlaması beni şaşırtmayacak. Şimdilik hala çalışıyor.

https://conspiracies.win/ yakında konuşma özgürlüğü için kalan tek yer olacak.

… JinaJoe tarafından gönderildi
[comments]

Author

17 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. İstanbul merkezden ben memo. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 03:15:24

3. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 122

4. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 460

5. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , Hasan – 194

6. Slm siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

7. Şanlıurfa dan kimler var. Tasfiye Oluyor . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 29

8. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, saolun , memo – 187

9. Aydın merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 16-01-2021 11:12:16

10. Samsun dan kimler var. Tasfiye Oluyor . Merhaba sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım , memo – 336

11. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

12. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar sayfan inan ki iyi, facebookta paylaştım 22-01-2021 09:39:11

13. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 40

14. Bu konu : ” Tasfiye Oluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun , – 206

15. Sinop merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 12-02-2021 07:41:53

16. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 05-03-2021 19:47:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link