İnsanlık tarihinde tavşan deliğinden aşağı inmek için daha iyi bir zaman olamaz.

Dünya, insanlık tarihindeki en büyük toplu felaketle karşı karşıya kaldı, bu eşi benzeri görülmemiş bir küresel aşılama çabasına yol açtı – ilk kez – aynı zamanda evrende yalnız olmadığımız gibi gerçek bir olasılıkla karşı karşıyayız. Bu gezegende yaşayan her insanın hayatını belirleyen, yaşamı değiştiren olaylar yığınının altına gömülmüş olan.

Bu mükemmel fırtına, komplo tavşan deliğinden aşağı atlamak için mükemmel bir zaman, çünkü en azından; hükümet UFO’lar hakkında yalan söylüyor. Peki başka ne hakkında yalan söylüyor olabilirler?

Morpheus’un sesiyle Ya size onların Matrix’te yaşadığımızı söyleseydim?

Ve kaçışının kilidini tutan anahtarın adı Gematria.

İnternet, parmaklarımızın ucunda sonsuz miktarda bilgiyle doludur; ve aşağı atlamak için birçok tavşan deliği var.

Bana bir şans verirseniz, size o anahtarı gösterebileceğime inanıyorum.

Bu yolculuğa başladığım andan itibaren inançlarımın artık aynı olmadığını, dört ay arasında bir şey olduğunu ekleyeceğim. Dönüş Bölüm 1 ve Dönüş Bölüm 2 Çok şeyle boğuştum.. Yaşadıklarınız şimdiye kadar gördüğü herhangi bir şeyden çok kıyamet gibi göründüğünde dininizi bırakmak oldukça çılgınca bir hareket, ama işte buradayız.

Birinin benim gördüklerimi görmesi ve etrafımızdaki yalanlara uyanması umuduyla bunlara çok zaman ve enerji harcadım; sol yok sağ yok sadece biz onlara karşı

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim teneke folyo şapka kardeşlerim

Başlamak için iyi bir yer: Haber ve Medyada Gematria ve numeroloji

33 Comments

1. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 476

2. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 01-07-2021 15:38:25

3. Çanakkale dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 18

4. Diyarbakır dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Mrb web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 188

5. Yalova dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Mrb sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 135

6. Batman dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Selamlar web siteniz cidden iyi, sağolun , doruk – 460

7. Antalya dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 233

8. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

9. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 08:38:53

10. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 422

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler

12. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Çankırı merkezden ben ahmet. Slm web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 00:44:08

14. Burdur dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Selam paylaşımın vallaha hayran edici, saolun , doruk – 333

15. Mardin dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Mrb paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 451

16. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 21-07-2021 01:14:22

17. Burdur dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 129

18. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler , mehmet – 472

19. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 30-07-2021 09:04:27

20. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 06-08-2021 15:18:48

21. Bolu dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Slm paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 39

22. Yozgat dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 434

23. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 147

24. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 118

26. Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Kırklareli dan kimler var. Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan . Slm web siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 238

28. Merhaba herkese paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. Selamlar siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , emin – 286

30. Bu konu : ” Tavşan deliğinden aşağı inmek istiyorsan ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ziya – 283

Write A Comment