Geçenlerde şu gerçeği buldum:

-Milyonlarca aşıyı öldüren laboratuvar sızıntısının arkasındaki CDC ve NIH-aşılar çok zararlıdır-faturalar tüm bunları nüfus-medya/nüfus kontrolünü azaltmak için finanse etti-genç bir çocuğa öğretmenlik yapmak pahasına da olsa cinsiyetten her ne pahasına olursa olsun kurtulmak istiyorlar erkeklikten kurtulma yaşı (güç)-doğum oranlarını düşürmek-Hollywood’daki yeraltı sübyancıları/elitleri-suyumuzda/yiyeceklerimizde kanseri teşvik etmek için kimyasallar/obez-kötü seçkinler dünyanın TAM kontrolünü ele geçirmeye çalışıyor

Biliyorum pek bir şey bilmiyorum ama bu konularda biraz araştırma yaptım. Çok yatırım yaptım ve her zaman onları ve iki oğlumu nasıl etkileyeceğini düşünüyorum. Diğer insanlarla bunun hakkında konuşuyorum ve onlara güvenilir kaynaklar ve her şeyi vermek için elimden gelenin en iyisini yapsam bile çok küçümseyici davranıyorlar. Uyanmadıkları zaman beni deli gibi hissettiriyorlar. Kocam bunu çok düşündüğümü ve bırakmamı söylüyor. Bunun yerine hayatı yaşamak ve mümkün olduğunca zevk almak. Bütün bunları bilerek hayatı yaşayamam. Herkesin uyanmasını istiyorum!!!!!!!!!!!!!

31 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? . Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , doruk – 153

2. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , ali – 51

3. Iğdır merkezden ben memo. Selam web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 07:15:32

4. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 111

5. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 109

6. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , ziya – 179

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 352

8. Kars dan kimler var. Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? . Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 284

9. Batman merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız inan ki iyi, sağolun 23-06-2021 06:09:21

10. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , doruk – 175

11. Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Nevşehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-06-2021 22:18:29

13. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 35

14. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Karabük dan kimler var. Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? . Merhaba sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 158

16. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler , Emine – 457

17. Selam herkese siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 336

19. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 309

20. İstanbul merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 23-07-2021 07:06:30

21. Muş dan kimler var. Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? . Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 39

22. Bartın dan kimler var. Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? . selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, saolun , – 402

23. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 83

24. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 355

25. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 21

26. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 41

27. Bu konu : ” Tavşan deliğinden düştükten sonra şimdi nasıl yaşarım? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden güzel, tebrikler , doruk – 159

28. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Kilis merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 06-09-2021 18:32:24

30. Bitlis merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-09-2021 03:29:22

Write A Comment