Kategoriler
Genel

Tayvan’daki soykırım Çin’i savaşa kışkırtacak mı?

Hong Kong ve Tayvan’da Anakara Çin, “Hong Kongers ve Tayvanlı” arasındaki etnik gerilimler 1993 yılında iade yasa tasarısı ve “Ulusal Güvenlik Yasası” nedeniyle Hutus ve Tutsis seviyelerine ulaşmak üzere.

Aslında, Tayvan’ın ulusal güvenlik departmanı, bir “İnsan Hakları İhlali” olan “Ulusal Güvenlik Yasası” nedeniyle sakinlerini Hong Kong, Çin ve Makao’ya gitmemeleri konusunda uyarmıştı. (Ölüm mangaları tarafından bir yere bırakılmasının daha insancıl olacağı durum gibi, onları ve ideolojilerini durdurmaktan daha çok) HK’deki büyükelçilikleri kapatmakla da tehdit ediyorlar.

Birisi Hong Kong’daki “Ulusal Güvenlik Yasası” için Çin’le savaş yapacaksa, sadece iki seçenek var.

1. Hong Kong, “Asya’nın en tehlikeli ülkesi” olarak bilinen etno-süpremakist bir devlet haline geldiğinden, tüm NATO ve PLA birliklerini uzaklaştıran yeni bir etnik üstünlük örgütü ile ABD / NATO ordusuna ve PLA’ya doğrudan müdahale ederek Hong Kong’u İran’a dönüştürün

2. Cumhurbaşkanı Choi’nin sahte soykırımı, kitlesel soykırım ve siyasi temizliğe yol açtı

Burada, 2. seçeneği tartışacağız.

Önümüzdeki aylarda, Başkan Choi’nin İsrail veya Blackwater / Academi tarafından suikast düzenlenmesi ve Çin’e çerçevelenmesi kesinlikle mümkündür. Patsy katili bir Çinli olarak görünecek, ancak çok İsrail, Amerikan veya temelde, Tayvan veya Çin’den gelmeyebilir.

Bundan sonra tüm cehennem gevşeyecek.

Cumhurbaşkanı Choi’nin yerini, kitlesel sivil zorla temizlenme çağrısı yapmaya devam eden Tayvanlı Bir Ayrılıkçı Hardliner alacak.

Öldürülecek insanlar KMT yetkilileri, Çin’den başlayacak olsalar bile Tayvan veya Hong Kong’tan gelmeyenler, Hong Kong ve Tayvan Milliyetçiliği ideolojisini reddedenler, KMT ve Hong Kong Muhafazakarlarını destekleyen herkes (Şirketler veya şirketler için çalışanlar dahil), politik olarak tarafsız olan herhangi biri (Yararsız Yiyenler), herhangi bir ailesi veya iştirakçileri ve dışarı çıkıp öldürmeyen herhangi bir kişi. Tayvan’da yaşıyorsanız, en yeni “mülteci politikaları” nedeniyle oradan kaçmayı başaran etnik bir Tayvanlı veya Hong-Konger ise ve istenmeyenlerin toplu öldürülmesine katılmıyorsanız (veya bir arkadaşı öldürmek istemiyorsanız), bir hain olduğunuz için.

Hükümet cinayeti uygulamak için pala, tabanca, giyotin, balyoz ve Katanas ithal edecek.

Kimin öldürüleceğini içeren ölüm listeleri televizyon, sosyal medya ve internet MSM / Gazetelerinde (Özellikle Apple Daily) bulunacak ve internet kayıtları aracılığıyla derlenecek. (Temel olarak Facebook’ta KMT’yi destekleyen bir grubun üyesiyseniz öldürülebilirsiniz)

Katliam, Çin’e Tayvan’a karşı savaş vermek ve III. Dünya Savaşı’nda bir savaş alanı oluşturmak için kullanılacak.

Bu arada, bu olduğu gibi, aynı zamanda Amerika’da bir Komünist Devrim için bizi izlemeye devam edin, bu da ölümlerin sadece ilk tasfiyeyle 80 Milyon’a kadar çıkmasına neden oldu.

Ayrıca bunun inanılmaz olduğunu düşünüyorsanız, Illuminati’nin tarihi temel olarak bölünme, devrim, çöküş, tasfiyeler, iç savaş, başka bir tasfiye ve diktatörlüktür. Kusursuz ve değişmeyecek.

“Tayvan’daki soykırım Çin’i savaşa kışkırtacak mı?” için 15 yanıt

Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2020 21:57:15

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 11:39:46

Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, sağolun 09-07-2020 13:24:07

Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-07-2020 01:21:44

Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-07-2020 04:32:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir