Seçim sırasında takibini bıraktığım en TDS arkadaşım FB hapishanesinden yeni çıktı. Ne hakkında konuşuyor? Melania şimdiye kadarki en kötü First Lady’di! “Hala First Lady mi?” Dedim. Trump’ın kendisi için de aynı şey, başka bir gönderide “O hala Başkan mı?”

Sanırım onlar için bir tür saplantıyı doldurdu ve orada her şey için onu suçlamasına dayanamazlar.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” TDS arkadaşlarım hala iş başında ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 99

2. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 02:41:27

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TDS arkadaşlarım hala iş başında ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 9

4. Artvin dan kimler var. TDS arkadaşlarım hala iş başında . Merhaba paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 156

5. Kütahya dan kimler var. TDS arkadaşlarım hala iş başında . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 465

6. Ağrı dan kimler var. TDS arkadaşlarım hala iş başında . selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 233

7. Burdur merkezden ben memo. Selam siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 31-01-2021 03:10:06

8. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, saolun 04-02-2021 10:01:56

9. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Bu konu : ” TDS arkadaşlarım hala iş başında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 153

11. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler

12. Samsun merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 06:32:19

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, saolun

14. Aydın dan kimler var. TDS arkadaşlarım hala iş başında . Mrb sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 299

15. Tokat merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 17:18:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link