“Kalkın ve parıldayın, Bay Freeman – ayağa kalkın ve … parlayın. İş başında uyuduğunuzu ima etmek istemiyorum. Hiç kimse dinlenmeyi ve tüm çabayı hak etmiyor. Dünya boşa gidecekti … peki … diyelim ki saatiniz tekrar geldi … Yanlış yerdeki doğru adam dünyadaki tüm farkı yaratabilir. O yüzden uyanın, Bay Freeman … uyan ve … külleri kokla. “

Tamam, şakalar bir yana, Bay Freeman 90’larda Toronto’da cinayetten suçlu bulundu, 10 yıl hapis yattı ve söyleyebileceğim kadarıyla.

Kronolojik olarak Bay Freeman yaklaşık 80 yaşında ve Teksas’taki Kanadalı senatör Ted Cruz 50 yaşında.

Kanıt resimlerde.

Bay Freeman hakkında temel bilgiler burada bulundu.

Author

14 Comments

1. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

2. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Afyon merkezden ben mehmet. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-03-2021 23:51:52

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 408

5. Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. Slm paylaşım valla hayran edici, sağolun , ali – 364

6. Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler

7. Siirt dan kimler var. Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. . Selamlar siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 343

8. Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 314

9. Nevşehir dan kimler var. Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 70

10. Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 303

11. Hatay merkezden ben doruk. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-04-2021 11:25:23

12. Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 474

13. Siirt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 18-04-2021 13:21:00

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ted Cruz muhtemelen zaman yolculuğu yapan Kanadalı bir katildir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 474

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link