Ted Cruz, Ruth Bader’ı öldürdü.

Geçen hafta yüksek mahkeme adaylarının listesini yayınladı, Ted Cruz da vardı. Bugüne hızlı bir şekilde giderseniz Ruth evinde ölü bulunur ve ölüm nedeni otopsi yapılmadan hemen kanser olarak etiketlenir, çünkü ölüm nedenleri ne zaman otopsi yapılmadan açıklanır? Ted Cruz, Beth’i koltuğuna oturmak için öldürdü ve üst düzeyler bunu örtbas etmeye çalışıyor.

“Ted Cruz, Ruth Bader’ı öldürdü.” üzerine 12 yorum

1. Ankara merkezden ben banu. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 06:13:25

2. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, face de paylaştım 27-09-2020 16:20:13

3. Isparta merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:18:34

4. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Tunceli merkezden ben Emine. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun 07-10-2020 06:21:06

6. Uşak dan kimler var. Ted Cruz, Ruth Bader’ı öldürdü. . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , Hasan – 465

Yorum yapın