Ana akım LIBERAL medyasının bir parçası olan her bir edebi haber kaynağı şu anda durmadan Ted Cruz oynuyor. Bunu yaparken, radardan ne düştü biliyor musunuz? Gina Carano.

Haftalarca ön sayfalara hükmediyor ve bu Disney’in sevmediği türden bir şey. Haberleri bırakmasının gerçekten bir kaza olduğunu düşünen var mı?

Eğer bu yeterince kötü değilse, neden Cruz “kötü” bir baba olduğu için suçlansın?) Dışarıda babası tablonun dışında olan pek çok çocuk varken. Buradaki GERÇEK hikaye bu

Author

36 Comments

1. Van merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, tebrikler 19-02-2021 17:34:37

2. Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 453

3. Kilis dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 466

4. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırklareli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 07:59:18

6. Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 275

7. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

8. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun 01-03-2021 11:56:30

9. Bursa dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . Selamın aleyküm siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 206

10. Kastamonu dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 331

11. Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 99

12. Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 157

13. Kayseri merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-03-2021 05:58:18

14. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Osmaniye merkezden ben emin. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun 28-03-2021 16:49:41

16. Mersin dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun , doruk – 20

17. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

18. Konya merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-04-2021 03:54:06

19. Amasya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 17:08:08

20. Niğde merkezden ben banu. Slm sayfa cidden çok güzel, teşekkürler 06-05-2021 23:50:59

21. Düzce dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 408

22. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 05-06-2021 21:44:16

23. Yozgat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 04:59:53

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 297

25. Afyon dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 313

26. Bu konu : ” Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 342

27. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 01:19:31

28. Selam web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

29. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 20:56:08

30. Batman merkezden ben gaye. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 11-07-2021 01:20:12

31. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 21:46:53

32. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, sağolun 15-07-2021 13:09:43

33. Kocaeli dan kimler var. Ted Cruz sadece AİLESİNİ korumaya çalışıyordu. Dışarıda babaları olmayan bu kadar çok çocuk varken iyi bir baba olduğu için neden özür dilemek zorunda kalsın? Ancak Liberaller medyada önyargı olmadığını söylüyor. Sağ . selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 440

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link