Çünkü:

-MSM artık Y kuşağı ve gençler arasında popüler değil ve TPTB de onların olmasını beklemiyor. Politikacıların bizi kontrol etmek için itaat etmemize ihtiyacı olduğunu biliyoruz. -WSB, BAŞLANGIÇTA yaklaşmakta olan varsayımsal bir krizden sorumlu tutulabilir, ancak gençler sonunda onlardan yana olacaktır (çünkü benzer arka plan).

Muhtemelen Trump ve Kamala’yı geride bırakan ana partilerin ana figürlerinden ikisinin, gelecek için milenyum yanlısı taraf tutmaması mümkün değil. “Çünkü seni her zaman başından beri destekledim”.

Belki de patlaması ihtimaline karşı bu psikopata birkaç bin dolar koymanın akıllıca olduğunu fark ettim.

Gönderen … Whistleblower33101
[comments]

Author

27 Comments

1. Konya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-02-2021 06:25:22

2. Aksaray merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-02-2021 06:35:59

3. Bartın merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 02-02-2021 06:39:59

4. Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Konya merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, saolun 02-02-2021 07:10:03

6. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-02-2021 10:31:05

7. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 293

8. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun 02-02-2021 12:58:29

9. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-02-2021 07:14:04

10. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Selamın aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 29

11. Bolu dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 56

12. Bu konu : ” Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 129

13. Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

14. Bu konu : ” Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 234

15. Karaman dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 424

16. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-02-2021 21:04:37

17. Bu konu : ” Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, tebrikler , gaye – 80

18. Ardahan dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 473

19. Tunceli dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 407

20. Bartın merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:54:20

21. Bu konu : ” Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , doruk – 333

22. Kars merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 19:53:05

23. Tokat merkezden ben . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler 31-03-2021 06:14:45

24. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler 12-04-2021 06:22:46

25. Mersin dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, sağolun , – 218

26. Samsun dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Merhaba herkese siten inanki çok iyi, tebrikler , ahmet – 269

27. Çankırı dan kimler var. Ted Cruz ve AOC’nin WSB’yi neden savunduğu teorisi. . Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 297

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link