Kategoriler
Genel

Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca

Milyonlarca insanın umutları ve hayalleri bu hafta ezildi. Bu küresel grip salgınının tüm sisli ve sahte bayrak tarzı doğası altında.

Vatandaşlarıma. Ayağa kalkın ve ağzınızı örtmeyin, konuşun. Maske ve sosyal uzaklaşma yüzen mikroplarla ilgili değildir, insanların mevcut durum hakkında halka açık iletişim kurmasını engellemek için uygulanmaktadır.

Hepimiz anayasal haklarımızı kaybettik. Toplanma hakkı. Silah taşıma hakkı. Serbestçe hareket etme hakkı. Yiyecek yemleme hakkı. Birçoğunuz işlerinizi, sessiz zevk hakkınızı, arkadaşlarınıza erişiminizi ve umudunuzu kaybettiniz. Ve daha da kötüsü, bu aşağılayıcı, içeride, muhtemelen dar alanlarda, ailenizle, gelir elde edememek veya hayatınızda ilerleyememek. Tüm hayatınız için vergi ödediğiniz eğitimi almak için çocuğunuzu okula gönderemiyorum. Amerikan halkına ishal olan bu yeni banal zulüm biçimine yerleşmenin STOP zamanı. Daha iyi liderlere ihtiyacımız var. Anthony Fauci’yi ve 80 yaşındaki borsadan hainleri, hainleri sahneden hemen manipüle etmeye zorlamalıyız. Onları istila etmelerini sağlayın ve işteyken Ekim-Ocak aylarında işlem yaptıkları hisse senetlerini tüm ekonomiyi çökertecekleri şekilde açıklayın. Onların kalıcı olarak emekli olmalarının zamanı geldi ve başlarının eski çağlar gibi mızraklarla bitmediği için şanslılar.

Bugün maske takmadığım için çok uluslu büyük bir gıda pazarından çıkarıldım. Ortadoğuda değilim ve zayıf bir hasta gibi burka veya elbise giymeyeceğim. Mağazada çalışan korkmuş bir mini diktatör tarafından tekrar tekrar taciz edildim, bu da giymem gerektiğinde ısrar etti. Tahıl koridorundaki birkaç şişman insan, sağlıksız olduğum gibi bana kafa salladı. Sırada ne var, Yahudi kol bandını koluma sarmak ve mağazamı yıkmak ister misin? Oh bekle, bunu zaten yaptılar, işimi kapattılar. Gitti. Hey, çalışmak için bir toplama kampı ya da emek ve 3 öğün yemek pek çok kişi için iyi bir fikir gibi görünmeye başlıyor.

Hepimizin sevdiğimiz yaşlı akrabaları veya hastalığa yatkın olduğunu bildiğimiz insanlar var ve bu maalesef insan durumunun bir parçası. Ölümü durdurmak için bir hap icat etmedik. Hepimiz insan hayatının değerini bilmeliyiz ve bu Amerika Birleşik Devletleri’nde tıbbi sıkıyönetim başlatmak için kullanılan temel argümandı. Nüfusun sadece .000000000000001001 oranını artırmak için okulları, sinagogları, kiliseleri, spor salonlarını, pazarları, mahkeme sistemini ve daha fazlasını kapatamazsınız. Eğer insan hayatının değeri tüm ABD’yi hapsetmenin ana faktörü ise, o zaman Teksas’ta bir nakliye konteynerinden hangi cenaze ve camilere saldırdığımızı daha yakından incelememiz gerekir.

Yaklaşık 3 hafta önce, büyük bir şehirde boş bir “giriş” merkezinin fotoğrafını ilk yayınlayan kişiydim. WW3 uzay giysisi çocuklar ile pizza yemek t-shirt çocuklar. Saçma manzara. Resim, bölgemizde şok olmuş birçok insanı uyandırdı. Beni sosyal medyadan yasakladı. Bu görüntü ana akım haberlerin uyuşmasıyla eşleşmedi. Yeni bir boş hastane gösteren NY’ta yeni bir #filmyourhospital video daha izledim. Cesetlerin cenaze törenlerine bırakılmadığını ve otopsilerin yasaklandığını söylediler. Bu inanılmaz derecede gölgeli görünüyor.

Çözüm nedir? Öncelikle, yerel liderliğinizi ayağa kalkıp DOĞRU şeyi yapmaları ve toplumu yedeklemesi için ihtiyaç duydukları konusunda aramalı, e-postayla göndermeli ve yazmalıyız. Bir omurga büyütmelerini sağlayın. Dedelerimiz daha iyi bir dünya için İkinci Dünya Savaşı’nda, müttefiklerle birlikte savaştılar. Bunun için ölmediler. Orada oturup oturacağınız mekanın içinde oturmasına ve mikroplarla savaşmasına ve TV bölümleri yayınlamasına izin verecek misiniz, hükümet düğümlerinizin etrafındaki iğrenç pençelerini sıkılaştırıyor ve sizi tasmadan çekiyor mu? Yoksa bir değişiklik yapmaz mısın? George Orwell’in 1984 kitabını okuyun, şimdi her zamankinden daha iyi bir zaman. Orwell, “Geleceğin vizyonunu görmek istiyorsanız, bir insan yüzünde sonsuza dek bir çizme damgası hayal edin.” ve çözümün bir parçası olun, ABD halkının güç hareketine katılın. Tanrı sizi korusun, iyi şanslar ve iyi geceler.

“Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca” için 17 yanıt

Aksaray merkezden ben doruk. Mrb web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 17-04-2020 02:40:56

Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 21-04-2020 11:20:31

Eskişehir merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 23-04-2020 04:55:02

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım 26-04-2020 22:36:15

Denizli merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2020 18:00:12

Batman merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 26-05-2020 20:55:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir