Milyonlarca insanın umutları ve hayalleri bu hafta ezildi. Bu küresel grip salgınının tüm sisli ve sahte bayrak tarzı doğası altında.

Vatandaşlarıma. Ayağa kalkın ve ağzınızı örtmeyin, konuşun. Maske ve sosyal uzaklaşma yüzen mikroplarla ilgili değildir, insanların mevcut durum hakkında halka açık iletişim kurmasını engellemek için uygulanmaktadır.

Hepimiz anayasal haklarımızı kaybettik. Toplanma hakkı. Silah taşıma hakkı. Serbestçe hareket etme hakkı. Yiyecek yemleme hakkı. Birçoğunuz işlerinizi, sessiz zevk hakkınızı, arkadaşlarınıza erişiminizi ve umudunuzu kaybettiniz. Ve daha da kötüsü, bu aşağılayıcı, içeride, muhtemelen dar alanlarda, ailenizle, gelir elde edememek veya hayatınızda ilerleyememek. Tüm hayatınız için vergi ödediğiniz eğitimi almak için çocuğunuzu okula gönderemiyorum. Amerikan halkına ishal olan bu yeni banal zulüm biçimine yerleşmenin STOP zamanı. Daha iyi liderlere ihtiyacımız var. Anthony Fauci’yi ve 80 yaşındaki borsadan hainleri, hainleri sahneden hemen manipüle etmeye zorlamalıyız. Onları istila etmelerini sağlayın ve işteyken Ekim-Ocak aylarında işlem yaptıkları hisse senetlerini tüm ekonomiyi çökertecekleri şekilde açıklayın. Onların kalıcı olarak emekli olmalarının zamanı geldi ve başlarının eski çağlar gibi mızraklarla bitmediği için şanslılar.

Bugün maske takmadığım için çok uluslu büyük bir gıda pazarından çıkarıldım. Ortadoğuda değilim ve zayıf bir hasta gibi burka veya elbise giymeyeceğim. Mağazada çalışan korkmuş bir mini diktatör tarafından tekrar tekrar taciz edildim, bu da giymem gerektiğinde ısrar etti. Tahıl koridorundaki birkaç şişman insan, sağlıksız olduğum gibi bana kafa salladı. Sırada ne var, Yahudi kol bandını koluma sarmak ve mağazamı yıkmak ister misin? Oh bekle, bunu zaten yaptılar, işimi kapattılar. Gitti. Hey, çalışmak için bir toplama kampı ya da emek ve 3 öğün yemek pek çok kişi için iyi bir fikir gibi görünmeye başlıyor.

Hepimizin sevdiğimiz yaşlı akrabaları veya hastalığa yatkın olduğunu bildiğimiz insanlar var ve bu maalesef insan durumunun bir parçası. Ölümü durdurmak için bir hap icat etmedik. Hepimiz insan hayatının değerini bilmeliyiz ve bu Amerika Birleşik Devletleri’nde tıbbi sıkıyönetim başlatmak için kullanılan temel argümandı. Nüfusun sadece .000000000000001001 oranını artırmak için okulları, sinagogları, kiliseleri, spor salonlarını, pazarları, mahkeme sistemini ve daha fazlasını kapatamazsınız. Eğer insan hayatının değeri tüm ABD’yi hapsetmenin ana faktörü ise, o zaman Teksas’ta bir nakliye konteynerinden hangi cenaze ve camilere saldırdığımızı daha yakından incelememiz gerekir.

Yaklaşık 3 hafta önce, büyük bir şehirde boş bir “giriş” merkezinin fotoğrafını ilk yayınlayan kişiydim. WW3 uzay giysisi çocuklar ile pizza yemek t-shirt çocuklar. Saçma manzara. Resim, bölgemizde şok olmuş birçok insanı uyandırdı. Beni sosyal medyadan yasakladı. Bu görüntü ana akım haberlerin uyuşmasıyla eşleşmedi. Yeni bir boş hastane gösteren NY’ta yeni bir #filmyourhospital video daha izledim. Cesetlerin cenaze törenlerine bırakılmadığını ve otopsilerin yasaklandığını söylediler. Bu inanılmaz derecede gölgeli görünüyor.

Çözüm nedir? Öncelikle, yerel liderliğinizi ayağa kalkıp DOĞRU şeyi yapmaları ve toplumu yedeklemesi için ihtiyaç duydukları konusunda aramalı, e-postayla göndermeli ve yazmalıyız. Bir omurga büyütmelerini sağlayın. Dedelerimiz daha iyi bir dünya için İkinci Dünya Savaşı’nda, müttefiklerle birlikte savaştılar. Bunun için ölmediler. Orada oturup oturacağınız mekanın içinde oturmasına ve mikroplarla savaşmasına ve TV bölümleri yayınlamasına izin verecek misiniz, hükümet düğümlerinizin etrafındaki iğrenç pençelerini sıkılaştırıyor ve sizi tasmadan çekiyor mu? Yoksa bir değişiklik yapmaz mısın? George Orwell’in 1984 kitabını okuyun, şimdi her zamankinden daha iyi bir zaman. Orwell, “Geleceğin vizyonunu görmek istiyorsanız, bir insan yüzünde sonsuza dek bir çizme damgası hayal edin.” ve çözümün bir parçası olun, ABD halkının güç hareketine katılın. Tanrı sizi korusun, iyi şanslar ve iyi geceler.

Author

84 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

2. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Aksaray merkezden ben doruk. Mrb web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 17-04-2020 02:40:56

4. Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 21-04-2020 11:20:31

5. Eskişehir merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım 23-04-2020 04:55:02

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım 26-04-2020 22:36:15

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Denizli merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2020 18:00:12

10. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

11. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Batman merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 26-05-2020 20:55:06

13. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

18. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun

22. Rize merkezden ben banu. Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-08-2020 14:04:48

23. Nevşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 05:23:28

24. Van merkezden ben ali. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-08-2020 20:33:32

25. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun

26. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

27. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

28. Adana merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2020 17:39:53

29. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

30. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:33:24

31. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, saolun

32. Kırşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-11-2020 16:45:06

33. Kilis merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 08-11-2020 18:03:02

34. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

35. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 01-12-2020 19:27:42

36. İstanbul dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Slm web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , memo – 48

37. Muğla merkezden ben banu. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:26:59

38. Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-12-2020 01:17:57

39. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 490

40. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım , ali – 241

41. Adana merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki iyi, sağolun 19-12-2020 22:02:22

42. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanki iyi, face de paylaştım 22-12-2020 09:00:17

43. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 193

44. Karaman dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , ahmet – 468

45. Van dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 413

46. Slm siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım

47. Çanakkale dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , doruk – 151

48. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 408

49. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inanki iyi, sağolun 17-01-2021 12:45:21

50. Niğde dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 242

51. Osmaniye dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, sağolun , ahmet – 339

52. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 94

53. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 494

54. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 52

55. Mersin dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , – 236

56. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Slm web siten harbiden güzel, sağolun , Emine – 97

57. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

58. selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım

59. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 301

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 370

61. Ordu dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 413

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 443

63. Şırnak dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 360

64. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım

65. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 8

66. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, tebrikler 10-04-2021 05:37:40

67. Sakarya merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-04-2021 00:14:44

68. Bu konu : ” Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 425

69. Bartın dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 76

70. Konya dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 431

71. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

72. Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

73. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

74. Trabzon dan kimler var. Tedavi hastalıktan daha kötü – Coronavirus aldatmaca . Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 302

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link