Trump, görevdeki son birkaç haftasını hedef aldı ve 6 Ocak’taki miting sırasında ortaya çıkan suçlamaları, hükümetimizi tehlikeli bir şekilde altüst eden bir ayaklanmayı kışkırtmaktan dolayı Meclis tarafından suçlandı. Bu halkların enerjilerini daha iyi bir şekilde yönlendirebilse de, ayaklanmayı kışkırttığı iddiasını yapmanın çok zor olduğunu hissediyorum. Birincisi, bu insanların yaptığı şey değildi ve ikincisi, Trump bu grubun komutanı değildi.

Ayrıca Ocak ayında: 8. konuşmacıda Pelosi, meslektaşlarına Müşterek Şefler Başkanı General Milley ile temas halinde olduğunu ve Başkan Trump’ın görevdeki son günlerinde nükleer silah kullanma yeteneğini sınırlamak istediğini duyurdu. 10. konuşmacıda Pelosi, Leslie Stahl’a 60 Dakikalık bir röportaj verdi ve bu röportajda Rusların başkanlıktaki kişisel, siyasi, mali, Putin On için el yapımı olduğunu bilmediğini söyledi. 11. konuşmacı Pelosi Mike Pence, 25. Değişiklik ile seçilmiş Başkan Trump’ı rahatsız etmek için kabineyi organize etmesini istedi. 19’unda, İç Güvenlik Bakan Vekili Ken Cuccinelli, konuşmacı Pelosi’nin talep ettiğini ancak geri çevrildiğini söyledi, mürettebat Washington DC askeri varlığında insanlı makineli tüfekler

Size soruyorum, ülkeyi kim altüst ediyor?

gönderen … TheBluegrassBaron92
[comments]

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 120

2. Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 428

4. Van dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 47

5. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, tebrikler

6. Mardin dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Selamın aleyküm web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , – 233

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım

8. Sivas merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, şukuladım 14-03-2021 01:13:30

9. Eskişehir dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 45

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 289

11. Karabük merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler 07-04-2021 20:07:45

12. İzmir dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım , mehmet – 407

13. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 03-05-2021 07:26:41

14. Tekirdağ dan kimler var. Tehdit Kimdir? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 183

15. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:52:12

16. Tokat merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:58:33

17. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 499

18. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler

19. Merhaba sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 403

21. Mrb siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 375

23. Şırnak dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 248

24. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 74

25. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 477

27. İzmir merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 15-07-2021 04:40:22

28. Samsun dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 258

29. Bartın merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler 20-07-2021 15:07:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link