Tehdit Kimdir?

Trump, görevdeki son birkaç haftasını hedef aldı ve 6 Ocak’taki miting sırasında ortaya çıkan suçlamaları, hükümetimizi tehlikeli bir şekilde altüst eden bir ayaklanmayı kışkırtmaktan dolayı Meclis tarafından suçlandı. Bu halkların enerjilerini daha iyi bir şekilde yönlendirebilse de, ayaklanmayı kışkırttığı iddiasını yapmanın çok zor olduğunu hissediyorum. Birincisi, bu insanların yaptığı şey değildi ve ikincisi, Trump bu grubun komutanı değildi.

Ayrıca Ocak ayında: 8. konuşmacıda Pelosi, meslektaşlarına Müşterek Şefler Başkanı General Milley ile temas halinde olduğunu ve Başkan Trump’ın görevdeki son günlerinde nükleer silah kullanma yeteneğini sınırlamak istediğini duyurdu. 10. konuşmacıda Pelosi, Leslie Stahl’a 60 Dakikalık bir röportaj verdi ve bu röportajda Rusların başkanlıktaki kişisel, siyasi, mali, Putin On için el yapımı olduğunu bilmediğini söyledi. 11. konuşmacı Pelosi Mike Pence, 25. Değişiklik ile seçilmiş Başkan Trump’ı rahatsız etmek için kabineyi organize etmesini istedi. 19’unda, İç Güvenlik Bakan Vekili Ken Cuccinelli, konuşmacı Pelosi’nin talep ettiğini ancak geri çevrildiğini söyledi, mürettebat Washington DC askeri varlığında insanlı makineli tüfekler

Size soruyorum, ülkeyi kim altüst ediyor?

gönderen … TheBluegrassBaron92
[comments]

“Tehdit Kimdir?” üzerine 5 yorum

1. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 120

2. Bu konu : ” Tehdit Kimdir? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 428

3. Van dan kimler var. Tehdit Kimdir? . Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link