Son 20 yılın başlıca yanlış bayraklarına bakarsanız, bunlar her zaman resmi bir “tatbikat” sırasında meydana gelir: twa uçuşu 800 düşürüldü, 911 katliamı ve diğer birçok trajik olay resmi bir “tatbikat / simülasyon sırasında gerçekleşti” “.

söyleniyor ki; Bir sonraki yanlış bayrağın elektrik şebekesini çıkaran nwo olacağı oldukça açık. insanlığı anında diz çöktürür.

önümüzdeki temmuz, hepimiz için çok korkunç bir zaman olabilir. Temmuz ayından hemen önce fazladan sürahi su, sardalya kutuları ve evcil hayvan maması almak çok akıllıca bir şey.

Nwo kontrollü “dünya ekonomik forumunun” temmuz ayında bir “siber saldırı simülasyonu” sahneliyor olması, büyük kırmızı bayraklar oluşturuyor. dünya ekonomik forumunun kurucusu, gerçek bir siber saldırının elektrik şebekesini nasıl tamamen kapatacağından açıkça bahsediyor.

Huzur ve uyum içinde normal bir hayat yaşayın. ancak koronavirüs ile gördüklerimizin size neler yapabileceklerini göstermesi gerektiğini unutmayın.

Bill ve Melinda Gates, koronavirüs salgınından aylar önce bir salgın simülasyonu gerçekleştirdi. [link to www.centerforhealthsecurity.org (secure)]

Bu simülasyonu kiminle çalıştırdıklarını tahmin edin: DÜNYA EKONOMİ FORUMU “Temmuz hepimiz için korkunç bir dönem olabilir.

Sonunda elektrik şebekesini kapatacaklar ve simülasyon temmuzda. tarihsel olarak korkunç sahte bayrak olayları gerçekleştirdiklerinde her zaman simülasyonlar / tatbikatlar yapmışlardır.

En korkutucu kısım simülasyonun “DÜNYA EKONOMİK FORUMU” adı verilen bir NWO FRONT tarafından yapılmasıdır. Bu, koronavirüs salgını başlamadan birkaç ay önce büyük bir pandemi simülasyonu yapan TAM AYNI GRUP.

12 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 456

3. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun 20-04-2021 03:01:13

4. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, saolun , banu – 431

5. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 307

6. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi iyi, tebrikler , Aylin – 352

7. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 102

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link