Son 20 yılın başlıca yanlış bayraklarına bakarsanız, bunlar her zaman resmi bir “tatbikat” sırasında meydana gelir: twa uçuşu 800 düşürüldü, 911 katliamı ve diğer birçok trajik olay resmi bir “tatbikat / simülasyon sırasında gerçekleşti” “.

söyleniyor ki; Bir sonraki yanlış bayrağın elektrik şebekesini çıkaran nwo olacağı oldukça açık. insanlığı anında diz çöktürür.

önümüzdeki temmuz, hepimiz için çok korkunç bir zaman olabilir. Temmuz ayından hemen önce fazladan sürahi su, sardalya kutuları ve evcil hayvan maması almak çok akıllıca bir şey.

Nwo kontrollü “dünya ekonomik forumunun” temmuz ayında bir “siber saldırı simülasyonu” sahneliyor olması, büyük kırmızı bayraklar oluşturuyor. dünya ekonomik forumunun kurucusu, gerçek bir siber saldırının elektrik şebekesini nasıl tamamen kapatacağından açıkça bahsediyor.

Huzur ve uyum içinde normal bir hayat yaşayın. ancak koronavirüs ile gördüklerimizin size neler yapabileceklerini göstermesi gerektiğini unutmayın.

Bill ve Melinda Gates, koronavirüs salgınından aylar önce bir salgın simülasyonu gerçekleştirdi. [link to www.centerforhealthsecurity.org (secure)]

Bu simülasyonu kiminle çalıştırdıklarını tahmin edin: DÜNYA EKONOMİ FORUMU “Temmuz hepimiz için korkunç bir dönem olabilir.

Sonunda elektrik şebekesini kapatacaklar ve simülasyon temmuzda. tarihsel olarak korkunç sahte bayrak olayları gerçekleştirdiklerinde her zaman simülasyonlar / tatbikatlar yapmışlardır.

En korkutucu kısım simülasyonun “DÜNYA EKONOMİK FORUMU” adı verilen bir NWO FRONT tarafından yapılmasıdır. Bu, koronavirüs salgını başlamadan birkaç ay önce büyük bir pandemi simülasyonu yapan TAM AYNI GRUP.

36 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 456

3. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım

4. Isparta merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun 20-04-2021 03:01:13

5. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun

6. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, saolun , banu – 431

7. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 307

8. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi iyi, tebrikler , Aylin – 352

9. elif yılmaz Reply

Mrb siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selam web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 102

11. Mrb siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

12. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Uşak dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 431

14. Çanakkale merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 22:19:07

15. Bursa merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 02:30:27

16. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 2

17. selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım

18. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, şukuladım

19. Trabzon dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Merhabalar paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 312

20. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selam web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 173

22. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, sağolun , Gürbüz – 423

24. Şırnak dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 67

25. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 83

26. Denizli merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 08:37:09

27. Batman dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 18

28. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, tebrikler 06-07-2021 19:49:30

29. Amasya dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 109

30. Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:57:22

31. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-07-2021 14:58:01

32. Bolu dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 182

33. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 401

34. Hatay merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-07-2021 06:42:51

35. Bu konu : ” TEHLİKE: Korkunç Hayat Değişen NWO, YANLIŞ BAYRAK Bu Temmuz’da Gerçekleşebilir. Bu Çok Ciddidir. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 309

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link