Kategoriler
Genel

“Tehlikeli” olarak sınıflandırılan nedir?

Bu sabah düşünüyordum … bu yüzden YouTube Bakersfield doktorlarının videosunu indiriyor çünkü “tehlikeli” … gerçek rakamları ve gerçek doktorları olan bir video. “Tehlikeli” olduğuna katılmıyorum

Ama ne düşündüğümün tehlikeli olduğunu biliyor musun? bir aşının SADECE seçenek olduğunu belirten fatura kapıları. Bunun ne yaptığını biliyor musun ?? (Bunu zaten yaptı). İnsanları aşı olana kadar hayatın “normal” olmayacağına ikna edin. İnsanlardan korkmanız ve aşı olana kadar maske takmanız gerekir. Bu tehlikelidir.

… ganglestems tarafından gönderildi
[comments]

““Tehlikeli” olarak sınıflandırılan nedir?” için 23 yanıt

İstanbul merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım 06-05-2020 08:22:38

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 13:34:13

Kırıkkale merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 12-05-2020 16:32:21

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 14-05-2020 09:06:05

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:06:08

Hatay merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:45:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir