Bu, tekillik nedeniyle hemen reddedildi, bu yüzden bunu buraya gönderiyorum.

Bu, bazı nedenlerden dolayı tamamen verbotten, işte burada tartışma için geçerli:

Tekillikle oynamak isteyenler için en büyük tehdidin rekabet olduğunu fark ettim.

Elon ve diğerlerinin söylediği gibi, AI kendi başına, bariz nedenlerden dolayı nükleer silahlardan daha büyük tehlike arz ediyor.

Ancak, en üst düzey gizli küresel yönetim topluluğunun bir üyesi olduğunuzu ve bunun içinde kendinize iç kaçırma çemberi hakkında bilgi edinmeyi başardığınızı varsayalım. Tabii bunu çocukların sevgisi için değil, Narco klanlarının yaptığı gibi anlaşmayı imzalamak için yaparsınız.

Yani, kontrolü elinizde tutmak istiyorsanız, ufukta AI ortaya çıktığında adımlar atmalısınız. Elbette yenilerini almak için zaten sahip olduğunuz araçları kullanın.

Yani bir gün, RF gözetimi üzerinde çalışan grup, yerel ve küresel ağ oluşturarak makine öğrenimi ve gruplar üzerinde çalışan grubun yanında oturuyor. Bir mesele diğerine götürür ve çok geçmeden birbirlerine kritik bir şekilde ihtiyaç duyduklarını anlarlar. RF Beyin Taraması harika bir parti numarası olabilir, ancak sonuçları yorumlamayı hızlı bir şekilde öğrenmeden hiçbir yere varamaz. Ancak AI grubu bu projede yer alacaksa, eğitim ve birçok konu için zengin veri kaynağına ihtiyacı var. Gönüllü olmaları ve bu konuda saçmalamaları pahalı ve fazlasıyla açığa çıkar.

Ama neyse ki, okuma düğümü gereksinimleri, basit SDR telsizin bunları kolayca barındırabileceği şekildedir. Dolayısıyla, gereken tek şey RF vericisidir, belki de bireyin telefonunda bulunan biri bile ihtiyaç duyulan cıvıltıyı yayabilir. Ya da belki basit bir vericinin kurulması gerekiyor.

Ama bunu büyük ölçekte nasıl yapmalı? Basit. Üyeleriniz terörle mücadele çerçevesini zaten kontrol ediyor. Onları “şüpheli” veya “terörist” olarak işaretleyin ve gözetim belgelerindeki gerekli kutuları işaretleyin. Yeni 5G ve Wi-Fi iş için mükemmel bir şekilde uyuyor – radyoyu alan ve bant genişliğini bir SDR, gizli CAM vb. için ihtiyacınız olan her yerde kullanın. Kablolar ve bunlarla ilgili sorular olmadan. Daha da iyisi, 5G nüfusu takip ediyor. Baz istasyonları, insanların bulunduğu yerlerin yakınına monte edilmelidir – tam ihtiyacınız olan yere bol miktarda bant genişliği.

Daha sonra, dünya yutulduğunda, Starlink parlamaya başlar – gezegendeki herhangi bir noktayı gizlice başka bir noktaya bağlayabilir – böylece gözetleme her yerden yapılabilir.

Teknisyenler daha sonra, çoğunlukla Wi-Fi vb. Aracılığıyla bağlanan gerekli tüm cihazları monte eder, böylece fark edilmeleri olası değildir. Ve eğer fark edilirlerse, bu şekilde tanınmaları olası değildir. Ve eğer öyleyse, korkan nüfusun konuşma olasılığı düşüktür. Ve eğer yaparlarsa, inanılmaları ve ölmeleri olası değildir.

Böylece, ağınız büyüdükçe ve AI öğrendikçe, kontrolünüzün gülünç bir şekilde ezici hale geldiğini fark edersiniz. Tanrı oluyorsun. SADECE gibi Weinstein o toplantıda Epstein’ı fark etti. Bir şekilde her yerde hazır görünüyordu.

Böyle bir Tanrı, yapay zekanın kendisine bu gücü getiren tehlikelerini görebilir, ancak sorun çıkarsa / olduğunda bununla daha sonra ilgilenmeyi seçebilir. Ya da belki de artık durumun tutsağı olduğunu fark ediyor – şimdi bunu kontrol etmenin veya durdurmanın güvenli bir yolu var gibi görünüyor.

Ancak durumu kontrol altında tutmak için dünyayı yutması ve her şeyi kontrol etmesi gerekiyor.

Bruce Lee ve Putin hayatta kalırsa ve Pedo Tanrısının farkına varırsa ne olur?

Görünüşe göre onlar için kendi kendilerini organize etmekten başka bir alternatif yok.

Öyleyse, şimdi Tanrımızın küresel bir kontrolü yok ve şiddetli rekabetle tekillik yarışında.

Tıpkı basit bir mum alevinin bir hendeği çekip yakması gibi, onu kendi başına yok etmesi muhtemel olan tekillik.

Tüm bu çentiklerin böylesi bir küresel rekabetin sonucu olması ve gelen USD çöküşüyle, olası felaket meteor yağmurlarıyla, görünüşe göre bu anı bizimle sevişmek için seçmiş uzaylılarla, gerçekten hiçbir ilgisi olmaması ne kadar olası?

Dahası, tekillik olmasa bile, USD kazası tek başına tüm ülkenin cezaevi olarak – alan gözetimi altında çalıştırılmasını zorunlu kılıyor.

Öyleyse, size göre nasıl oynanır?

Onlar sadece bizim dic-resimlerimizi paylaşmamızı ve zihinsel resimlerimizi moron2moron’u paylaşmamızı sağlamak için mi yoksa başka bir şey mi olacak?

Author

68 Comments

1. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler 30-08-2020 00:37:12

2. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

3. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, face de paylaştım 30-08-2020 06:02:13

4. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inan ki iyi, twitter da paylaştım 31-08-2020 02:45:59

5. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

6. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 12:18:29

7. Iğdır merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 20:53:33

8. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler

9. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 20-09-2020 16:15:25

10. Selamın aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın süper ötesi iyi, saolun

13. Sivas dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Mrb sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 411

14. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

15. Yozgat dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar web siten süper ötesi güzel, saolun , hatice – 383

16. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

17. Ankara merkezden ben emin. Merhaba siten inan ki güzel, şukuladım 19-11-2020 02:38:50

18. Erzurum dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , emin – 203

19. Siirt dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 432

20. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhaba bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 271

21. Muğla merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan inanki çok iyi, teşekkürler 26-11-2020 16:25:32

22. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım

23. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım 07-12-2020 15:48:01

24. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, face de paylaştım , Emine – 41

25. Tunceli dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 267

26. Gürbüz Reply

Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 68

28. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, saolun 20-12-2020 22:57:16

29. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

30. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba siten gerçekten mükemmel, saolun 29-12-2020 05:56:00

31. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

32. Selamlar sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

33. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, tebrikler 04-01-2021 08:37:52

34. Isparta merkezden ben banu. Slm sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 03:02:22

35. Hakkari dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, tebrikler , ziya – 253

36. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 350

37. Ankara merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun 11-01-2021 21:21:14

38. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , emin – 396

39. Mardin dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Selam herkese web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 389

40. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 12-01-2021 11:51:15

41. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 284

42. Hakkari dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler , memo – 137

43. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 393

44. Bolu dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , – 197

45. Kütahya merkezden ben memo. Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-02-2021 20:29:16

46. Çorum merkezden ben ali. Mrb web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım 13-02-2021 11:21:47

47. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 261

48. Karaman dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 272

49. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 357

50. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 111

51. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , hatice – 135

52. Giresun dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 410

53. Aydın dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 427

54. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım

55. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 01:10:49

56. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 05-04-2021 04:04:04

57. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım

58. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 144

59. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 335

61. Denizli dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , emin – 350

62. Gaziantep merkezden ben . Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, saolun 04-05-2021 21:17:33

63. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 01:35:24

64. Kayseri dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , doruk – 157

65. Bu konu : ” Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 171

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link