Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet?

Bu, tekillik nedeniyle hemen reddedildi, bu yüzden bunu buraya gönderiyorum.

Bu, bazı nedenlerden dolayı tamamen verbotten, işte burada tartışma için geçerli:

Tekillikle oynamak isteyenler için en büyük tehdidin rekabet olduğunu fark ettim.

Elon ve diğerlerinin söylediği gibi, AI kendi başına, bariz nedenlerden dolayı nükleer silahlardan daha büyük tehlike arz ediyor.

Ancak, en üst düzey gizli küresel yönetim topluluğunun bir üyesi olduğunuzu ve bunun içinde kendinize iç kaçırma çemberi hakkında bilgi edinmeyi başardığınızı varsayalım. Tabii bunu çocukların sevgisi için değil, Narco klanlarının yaptığı gibi anlaşmayı imzalamak için yaparsınız.

Yani, kontrolü elinizde tutmak istiyorsanız, ufukta AI ortaya çıktığında adımlar atmalısınız. Elbette yenilerini almak için zaten sahip olduğunuz araçları kullanın.

Yani bir gün, RF gözetimi üzerinde çalışan grup, yerel ve küresel ağ oluşturarak makine öğrenimi ve gruplar üzerinde çalışan grubun yanında oturuyor. Bir mesele diğerine götürür ve çok geçmeden birbirlerine kritik bir şekilde ihtiyaç duyduklarını anlarlar. RF Beyin Taraması harika bir parti numarası olabilir, ancak sonuçları yorumlamayı hızlı bir şekilde öğrenmeden hiçbir yere varamaz. Ancak AI grubu bu projede yer alacaksa, eğitim ve birçok konu için zengin veri kaynağına ihtiyacı var. Gönüllü olmaları ve bu konuda saçmalamaları pahalı ve fazlasıyla açığa çıkar.

Ama neyse ki, okuma düğümü gereksinimleri, basit SDR telsizin bunları kolayca barındırabileceği şekildedir. Dolayısıyla, gereken tek şey RF vericisidir, belki de bireyin telefonunda bulunan biri bile ihtiyaç duyulan cıvıltıyı yayabilir. Ya da belki basit bir vericinin kurulması gerekiyor.

Ama bunu büyük ölçekte nasıl yapmalı? Basit. Üyeleriniz terörle mücadele çerçevesini zaten kontrol ediyor. Onları “şüpheli” veya “terörist” olarak işaretleyin ve gözetim belgelerindeki gerekli kutuları işaretleyin. Yeni 5G ve Wi-Fi iş için mükemmel bir şekilde uyuyor – radyoyu alan ve bant genişliğini bir SDR, gizli CAM vb. için ihtiyacınız olan her yerde kullanın. Kablolar ve bunlarla ilgili sorular olmadan. Daha da iyisi, 5G nüfusu takip ediyor. Baz istasyonları, insanların bulunduğu yerlerin yakınına monte edilmelidir – tam ihtiyacınız olan yere bol miktarda bant genişliği.

Daha sonra, dünya yutulduğunda, Starlink parlamaya başlar – gezegendeki herhangi bir noktayı gizlice başka bir noktaya bağlayabilir – böylece gözetleme her yerden yapılabilir.

Teknisyenler daha sonra, çoğunlukla Wi-Fi vb. Aracılığıyla bağlanan gerekli tüm cihazları monte eder, böylece fark edilmeleri olası değildir. Ve eğer fark edilirlerse, bu şekilde tanınmaları olası değildir. Ve eğer öyleyse, korkan nüfusun konuşma olasılığı düşüktür. Ve eğer yaparlarsa, inanılmaları ve ölmeleri olası değildir.

Böylece, ağınız büyüdükçe ve AI öğrendikçe, kontrolünüzün gülünç bir şekilde ezici hale geldiğini fark edersiniz. Tanrı oluyorsun. SADECE gibi Weinstein o toplantıda Epstein’ı fark etti. Bir şekilde her yerde hazır görünüyordu.

Böyle bir Tanrı, yapay zekanın kendisine bu gücü getiren tehlikelerini görebilir, ancak sorun çıkarsa / olduğunda bununla daha sonra ilgilenmeyi seçebilir. Ya da belki de artık durumun tutsağı olduğunu fark ediyor – şimdi bunu kontrol etmenin veya durdurmanın güvenli bir yolu var gibi görünüyor.

Ancak durumu kontrol altında tutmak için dünyayı yutması ve her şeyi kontrol etmesi gerekiyor.

Bruce Lee ve Putin hayatta kalırsa ve Pedo Tanrısının farkına varırsa ne olur?

Görünüşe göre onlar için kendi kendilerini organize etmekten başka bir alternatif yok.

Öyleyse, şimdi Tanrımızın küresel bir kontrolü yok ve şiddetli rekabetle tekillik yarışında.

Tıpkı basit bir mum alevinin bir hendeği çekip yakması gibi, onu kendi başına yok etmesi muhtemel olan tekillik.

Tüm bu çentiklerin böylesi bir küresel rekabetin sonucu olması ve gelen USD çöküşüyle, olası felaket meteor yağmurlarıyla, görünüşe göre bu anı bizimle sevişmek için seçmiş uzaylılarla, gerçekten hiçbir ilgisi olmaması ne kadar olası?

Dahası, tekillik olmasa bile, USD kazası tek başına tüm ülkenin cezaevi olarak – alan gözetimi altında çalıştırılmasını zorunlu kılıyor.

Öyleyse, size göre nasıl oynanır?

Onlar sadece bizim dic-resimlerimizi paylaşmamızı ve zihinsel resimlerimizi moron2moron’u paylaşmamızı sağlamak için mi yoksa başka bir şey mi olacak?

“Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet?” üzerine 16 yorum

1. Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 12:18:29

2. Iğdır merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 20:53:33

3. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 20-09-2020 16:15:25

4. Sivas dan kimler var. Tekilliğe Irk – Pedo Tanrısı ve rekabet? . Mrb sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 411

Yorum yapın