Kategoriler
Genel

Teknik Komplo

Savaş sanatı

https://www.statista.com/chart/21652/countries-with-armed-clashes-reported/

Hayvanların% 4’ü vahşi

Enerjinin% 4’ü yenilenebilir

Hayvanların% 96’sı insan ve hayvancılıktır

Böcekler, mikroplar ve hayvanlar farklıdır

herhangi bir 5 yaşında veya İngiliz tarihçiye sor

Daha da önemlisi ?, “hayvan” kelimesi veya bunların% 96’sı gitti

400 yıl önce kuşlar gökyüzünü kararttı, kaplumbağalar kıyılara su bastı, balık gemileri sudan kaldırdı

Haih teknoloji yaşamak için savaşa bağlıdır

5G EMF güvenliğini varsayarsak, mega torrent petro plastik nano toksik atık akışı üretecekler

Sonsuza kadar kimyasal atık akışı pompalayamaz, mars’a gidemez ve% 10 hazır jetler inşa edemezsiniz

Her biri kuzeninden daha kötü 5.000 PFAS türevi var

Yaşamak için 10 yıl boyunca% 7 / yıl fosil yakmayı kesmemiz gerekiyor

Aktivizmde zafer yok, kazanılamayan savaş

Uyuşturucular yasallaştırılabilir ve yarın sabah 7’de dünya çapında güvenli hale getirilebilir

Ama kazanılamayacak bir savaşla meşgulüz

Her gün bayat eş devam ediyor dünyadaki tüm yaşam için tabutta başka bir çivi

Böcek hayvanları ve yüzey mikropları dahil

ABD ekonomisinin yarısı savaşa bağlı, 5G mega akışı atık zehirli sonsuza kadar kimyasallar

F-35 o kadar fazla tasarlanmış ki zar zor uçabiliyor

Her Noel’de sekiz milyar insanın yeni kulak tomurcukları olamaz

Dört milyar tüysüz maymun her yıl uçamaz

Sıfır yerçekimi hayvanlar için sıfır, Mars’ta% 25 yerçekimi sizin için% 25 iyi

10 yılda% 55 oranında yanan fosilleri kesmeli ve kaçak kitlesel yok oluşları durdurmalıyız

Tüm doğumlar durmalı ve kadınlar serbest doğum kontrolü ve kürtaj yaptırmalı

Herkes bunu başarmak için aziz bir inançtan vazgeçmelidir

Birkaç kişi için kapitalist masraflarla ciddi ekonomik sağlık sonuçlarıyla karşı karşıyayız

Bunu yapamıyoruz çünkü bilimsel yolsuzluğa yatırım yapıyoruz

Cehennem ateşi füzeleri kendilerini icat etmez

Özel karbon UBI kredileri bunu ortadan kaldırır, ancak hem kapitalistler hem de sosyalistler paranızı ister

Bundan daha da zor değil

Kuşlar ve arılar, çiçekler ve ağaçlar hepsi hayvan değil,

Bir dakikanızı ayırın ve google, savaşın çevresel etkisi, sadece başlıklara bakın

ABD’nin nükleer atıklarda temiz olması gereken 300 yıllık enerjisi var ve bunu yapmayı reddediyorlar

Dünyayı yok etmek iş için iyidir

Liberaller böyle düşünemezler, her şeyin midilli olduğunu düşünürler

İşte evcil hayvan soymalarımız için son sonuçlar ve çok ciddi bir siyaset

Tüm bilim iyi değil

Şiddet Wimsey

Savaş ve Doğa: Savaşın Çevresel Sonuçları

Savaşın Çevresel ve Ekolojik Sonuçları – eolss

Savaş teknolojileri ve savaş teknolojisinin çevresel etkileri – DiVA Portal

Savaşın Çevresel Ayak İzi – Jstor

Modern savaşın çevresel etkisi nedir? – Gardiyan

Savaşın olumsuz çevresel etkilerini azaltmak

Çevre ve sağlık: 5. Savaşın etkisi – NCBI

“Teknik Komplo” için 33 yanıt

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-05-2020 22:31:58

Uşak merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:05:26

Tunceli merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler 14-05-2020 11:12:02

Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 19-05-2020 19:31:56

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-05-2020 23:28:13

Bartın merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, sağolun 02-06-2020 21:40:00

Kastamonu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım 16-06-2020 20:05:25

Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun 23-06-2020 00:09:42

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 07:35:26

Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2020 06:29:26

Erzincan merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-07-2020 22:00:03

Edirne merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler 22-07-2020 16:09:01

Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 01-08-2020 06:48:51

İstanbul merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-08-2020 21:45:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir