Kategoriler
Genel

Teknoloji ve İlerleme Kablo Bağları Gibi – Sadece Bir Yönünde Sıkıyorlar, Uygulandıktan Sonra Zorluk Olmadan İlerici Bir Şekilde Sıkılaşıyorlar, Geri Dönemezler & Kendinizi Onlardan Kurtmanın Tek Yolu Birini Tamamen Kesmek. Faşizm ve Totaliteryanizm için de aynı şey geçerli ..

Bir katil virüs olup olmadığını unut (SPOILER: yok) …

Virüs olup olmadığını unutun …

2019’dan zaman yolculuğu yapan bir komplo analisti bir yıl içinde ilerleyecek olsaydı, dünya hükümetinin tüm temel hakları ve özgürlükleri sistematik olarak kaldırdığı bir hapishane gezegeninde korku ve anlayışla geri tepecekler, kitleleri dehşete düşürecek ve paranoyak hale getireceklerdi. kendileri ve birbirleri ve hala aynı hükümete rehberlik, umut ve kurtuluş için bakıyorlar.

Diye sorardı – hükümet kısa bir yıl içinde uzun zamandır istenen tüm hedeflerine nasıl ulaşmayı başardı?

Evlerimizde kalmamız, bir şeyleri alkışlayıp vurmamız, diz çöküp komutada maske takmamız söylendiğinde, kablo bağının boğazımızın boğulma noktasına kadar sıkıldığı açıktır. Artık hiçbirimiz nefes alamıyoruz, hiçbirimiz buna karşı konuşamıyoruz.

Ne yapacaksın – ya da Yapabilmek sen – şimdi mi?

“Teknoloji ve İlerleme Kablo Bağları Gibi – Sadece Bir Yönünde Sıkıyorlar, Uygulandıktan Sonra Zorluk Olmadan İlerici Bir Şekilde Sıkılaşıyorlar, Geri Dönemezler & Kendinizi Onlardan Kurtmanın Tek Yolu Birini Tamamen Kesmek. Faşizm ve Totaliteryanizm için de aynı şey geçerli ..” için 9 yanıt

Bolu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-07-2020 09:42:01

Ordu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-07-2020 15:14:21

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım 28-07-2020 10:33:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir