Hayır, muhtemelen bir sağ kanat hayalinin kalesi olarak kalacak. Popüler gönderilerin% 80’i sol görüşle ilgili olsaydı ben de aynı sorunu yaşardım. QAnon, pek çok teoriyi içine entegre ederek komplo dünyasını gerçekten mahvetti. Bu çılgınlık çünkü sadece dört yıl önce aşırı sağdaki birçok kişi transların ne kadar hayalperest oldukları (değiller) hakkında böğürüyorlardı; şimdi bu aynı insanların çoğu, politik olarak motive olmuş bir hayalden, inkar içindeki alkoliklerin markaları değiştirmesi gibi politik olarak motive edilmiş bir yanılgıya atlıyor. Asla sorgulamadıkları tek şey, şu anda neye inanıyorlarsa inansınlar,% 100 haklı olduklarıdır. 2017’nin başlarında gerçekten hastalandığımı ve tüm gün burada çok keyif aldığımı hatırlıyorum; apolitik değildi ama her tür şey hakkında komplo teorileri vardı. Bazıları ciddiydi, bazıları eğlenceydi ve bazıları ikisinin arasındaydı. Reddit’ten birkaç yıl ayrıldım; geçen yıl ile bir buçuk yıl arasındaki fark telaffuz edilir. İnsanların yorum geçmişine bakın. Aşılar konusunda telaş içinde olan aynı kişilerin çoğu, “Kraken” in daha başlamadan Biden Başkanlığını devireceğine ikna olmuştu. Bu üzücü.

Author

11 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 486

2. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 20:28:00

3. Aydın merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-04-2021 18:54:18

4. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 53

5. Karaman dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 266

6. Mrb sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Hatay dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 395

8. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 345

9. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım

10. Hatay dan kimler var. Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? . Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 60

11. Bu konu : ” Tekrar Fox News’un bir yan adımından daha az komplo olmasını bekleyen başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 249

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link