Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum

Yani, ben her zaman bu tür şeylere aşık oldum, ama biliyorsun, bu konuda güneye gittim, “benim zamanımda” Mavi Işın Projesi’nden bahsediyorduk, 11B X 1371, ama şimdi bir diğer pek çok şey ve takip edemiyorum, bu yüzden beni bu vakalar veya hangi teorilerin trend olduğu konusunda güncellerseniz minnettar olurum

“Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum” üzerine 12 yorum

1. Düzce merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-10-2020 14:11:08

2. Gümüşhane dan kimler var. Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum . Selam paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 364

3. Ankara dan kimler var. Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum . Selam herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 176

4. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-10-2020 04:20:23

5. Manisa dan kimler var. Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum . Slm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 42

6. Tekirdağ dan kimler var. Tekrar komplo teorilerini incelemeye çalışıyorum . selamun aleyküm siten valla çok güzel, teşekkürler , doruk – 66

Yorum yapın