Teksas Coronavirus Ölüm Sayılarında Önemli Bir Yanılgıya Sahipti. DSHS’ye göre, koronavirüs ölümlerinin doğrudan nedeni olmamasına rağmen 225 kişi COVID-19 ölüm ücreti sayılarına dahil edildi.

https://townhall.com/tipsheet/bethbaumann/2020/08/01/why-one-state-had-to-correct-its-wuhan-coronavirus-death-toll-numbers-n2573546

“Teksas Devlet Sağlık Hizmetleri Bakanlığı (DSHS) Perşembe günü 27 Temmuz haftası için Wuhan coronavirus ölüm sayılarını düzeltti. DSHS’ye göre, koronavirüs ölümlerinin doğrudan nedeni olmamasına rağmen 225 kişi COVID-19 ölüm ücreti sayılarına dahil edildi.

Ajans, “COVID-19 ölüm belgesinde doğrudan ölüm nedeni olarak listelenmemiş olsa bile, bir otomasyon hatası yaklaşık 225 ölümün dahil edilmesine neden oldu.” Dedi.

Wuhan koronavirüs sayıları ile ilgili ilk kez “hatalar” olmamıştır. California, Orange County’de, 30.000 seroloji testi – bir kişinin virüs için antikor olup olmadığını tespit etmek için kullanılır ve daha önce bir enfeksiyona sahip olduğunu gösterir – sayıldı “bugüne kadarki kümülatif testler” rakamlarında. Florida’da, Orlando’da pozitiflik oranı gerçekte sadece yüzde 9,4 iken, yüzde 98 olduğu söyleniyordu. Sorunun bir kısmı, yüzde 100 pozitiflik oranları rapor eden klinik ve laboratuvarların sayısıydı.

Sağlık yetkilileri, insanların neden Wuhan koronavirüs vakalarının sayısına ve ölüm oranına bu kadar şüpheci olduklarını merak ediyorlar, çünkü devlet ve yerel düzeyde olayların doğru sayılmadığını gösteren çok sayıda muhabir var. Seroloji testleri olumlu vakalar olarak bildiriliyor ve insanlar daha önce enfeksiyon geçirmiş ve ölmüşlerse (ölümleri virüsün bir sonucu olmasa bile) koronavirüs ölümleri olarak sayılıyor. ”

“Teksas Coronavirus Ölüm Sayılarında Önemli Bir Yanılgıya Sahipti. DSHS’ye göre, koronavirüs ölümlerinin doğrudan nedeni olmamasına rağmen 225 kişi COVID-19 ölüm ücreti sayılarına dahil edildi.” üzerine 27 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 04-08-2020 07:18:55

2. Trabzon merkezden ben banu. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-08-2020 13:54:28

3. Bolu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:59:25

4. Malatya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2020 10:58:33

5. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-09-2020 12:55:36

6. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 10:31:35

7. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:23:06

8. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamlar siten vallaha mükemmel, şukuladım 04-10-2020 03:42:50

9. Erzurum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 07-10-2020 02:56:18

10. Çorum dan kimler var. Teksas Coronavirus Ölüm Sayılarında Önemli Bir Yanılgıya Sahipti. DSHS’ye göre, koronavirüs ölümlerinin doğrudan nedeni olmamasına rağmen 225 kişi COVID-19 ölüm ücreti sayılarına dahil edildi. . Selam sayfa inan ki iyi, face de paylaştım , Emine – 146

Yorum yapın