Küresel ısınma bir yalan ama bence iklim değişikliği gerçekten oluyor. İklim felaketlerinin büyük bir kısmının Elitlerden değil gezegenden gelen gerçek öfke olduğuna inanıyorum.

Yine de, Biden’ın Dark Winter’a söz vermesinden hemen sonra Texas’ın mini buz çağından geçtiğini görmek garip. Ayrıca F ** kralı Gates, iklim değişikliğinin biraz önce büyük bir sorun olacağını söyledi.

Bu Teksas olayı bir mühendislik durumu mu yoksa sadece tesadüf mü?

Author

36 Comments

1. Selam web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

2. Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 20-02-2021 07:22:04

3. Düzce merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 20-02-2021 10:45:27

4. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Kırklareli dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 411

6. Mardin dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler , memo – 50

7. Şırnak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-03-2021 14:14:24

8. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 428

9. Manisa merkezden ben ahmet. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-03-2021 11:04:44

10. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selamun aleyküm paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Batman dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 384

13. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, tebrikler

14. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 280

15. Şırnak merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-03-2021 08:15:28

16. elif yılmaz Reply

Selam siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

17. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 29-04-2021 18:34:24

18. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, tebrikler

19. Kastamonu dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 238

20. Malatya dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 201

21. Yozgat dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 199

22. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun 07-05-2021 04:06:33

23. Kilis dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 358

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 18

25. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 328

26. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , – 117

27. Bingöl dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 106

28. Kilis merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 19:53:55

29. Balıkesir dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , mehmet – 347

30. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun

31. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi güzel, şukuladım , memo – 85

32. Bu konu : ” Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki iyi, şukuladım , ali – 382

33. Yozgat dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 224

34. Van dan kimler var. Teksas durumu HAARP mı yoksa sadece olağandışı hava durumu mu? . Mrb web siten gerçekten çok güzel, tebrikler , gaye – 85

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link