Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz?

Bu konuda bazı düşüncelerim vardı. Teksas kendi elektrik şebekesine bağlı, çoğunlukla endüstri için gaz ve petrole güveniyor ve büyük bir muhafazakar tabana sahip. Hava durumu manipülasyon teknolojisinin 40’lı yılların başından beri var olduğunu ve şimdi bir dereceye kadar mükemmelleştirildiğini biliyorum. Bu mevcut kar fırtınası, Amerikalıları rüzgar güneşini zorlamaya yönelik liberal bir gündemin parçası mı yoksa doğal bir olay mı? Aşağıda tartışın bunu sadece yüzen bir düşünce olarak düşündüm.

“Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz?” üzerine 7 yorum

1. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 422

2. Zonguldak dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 320

3. Mersin dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , mehmet – 158

4. Erzurum dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 336

5. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 312

6. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 355

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link