Bu konuda bazı düşüncelerim vardı. Teksas kendi elektrik şebekesine bağlı, çoğunlukla endüstri için gaz ve petrole güveniyor ve büyük bir muhafazakar tabana sahip. Hava durumu manipülasyon teknolojisinin 40’lı yılların başından beri var olduğunu ve şimdi bir dereceye kadar mükemmelleştirildiğini biliyorum. Bu mevcut kar fırtınası, Amerikalıları rüzgar güneşini zorlamaya yönelik liberal bir gündemin parçası mı yoksa doğal bir olay mı? Aşağıda tartışın bunu sadece yüzen bir düşünce olarak düşündüm.

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 422

2. Zonguldak dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 320

3. Mersin dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , mehmet – 158

4. Erzurum dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 336

5. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, şukuladım

6. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 312

7. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 355

8. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 22:34:04

10. Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler 14-03-2021 01:12:21

11. Tekirdağ dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 359

12. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Eskişehir dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 304

14. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 166

15. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-04-2021 22:05:27

16. Kars dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 102

17. Mersin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım 08-04-2021 01:43:28

18. Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, saolun

19. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-05-2021 00:04:42

20. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun

21. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 417

23. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, saolun 27-05-2021 19:11:19

24. Balıkesir merkezden ben Hasan. Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-06-2021 02:24:26

25. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-06-2021 09:32:12

26. Şırnak dan kimler var. Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 243

27. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 10-07-2021 08:58:47

28. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım

29. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 379

30. Bu konu : ” Teksas’taki bu son hava durumu eğiliminin mevcut yönetimin hava durumu manipülasyonu olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 1

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link