Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum.

Son birkaç aydır, çoğumuz Klaus Schwab’ın daha önce hiç bahsetmediği yeni kriz örneklerini düşürdüğünü fark ettik: siber güvenlik ve elektrik kesintileri.

Teksas fırtınaları öngörülere ulaştığında, açıkça “Uzun bir süre boyunca ağda kalmayı beklemem gerekiyor” diye düşünmeye başladım. Gerçek elektrik şebekesi yüzünden değil, bunun onlar için anlatıyı sıkıştıracak bir kriz olacağını bildiğim için.

Fırtına vuruşları. Varsayım doğrulandı. 3. günde birçok kişinin gücü yok. Yaptığımız için çok şanslıyım. Medyanın şöyle dediğini görmeye başladım, “Bu yüzden yeni enerji kaynaklarına ihtiyacımız var. Bunu gelecekte daha iyi yapabiliriz. ” Bir haftadır bu anlatıya düşüyorsanız, bunun Büyük Sıfırlama yapılarının kendi ihtişamı için konumlandırılması olduğunu biliyorsunuzdur. Bahse girerim politikacılar “bunun bir daha olmasına izin veremeyiz. Fırtınalar diner inmez daha iyi inşa etmeliyiz ”. Kanıtım yok ama kötü bir şeyi krize çevirmek için bu konuyu daha uzun bir konu haline getiriyorlarsa şaşırmam.

Çok güvenmiyorum ve bunun harika sıfırlama politikalarını satmak için bir araç olarak kullanılacağına ikna oldum.

“Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 244

2. Bu konu : ” Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum. ” çok güzel. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 123

3. Bu konu : ” Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum. ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 471

4. Samsun dan kimler var. Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum. . Merhaba sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 376

5. Bu konu : ” Teksas’taki kötüleşen koşulların arkasında elitist gündemin olduğuna% 90 ikna oldum. ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 78

6. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-02-2021 03:17:23

7. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 25-02-2021 13:00:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link