Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız

Ben ve annem sadece son birkaç gece nasıl uyuyamayacağımız hakkında konuşuyorduk ve kız kardeşinin ve iki arkadaşı da uyuyamadıklarını söylediklerinden bunun garip olduğunu söyledi. İkimiz de WiFi bağlandığında veya 5g’de bile telefon bağlantımızın daha yavaş olduğunu fark ettik. Sonra bir Tik tokunun anlık sohbeti gördüm ve “başka hiç kimse uyuyamadı, telefon yavaşladı ve iştahsız mı?” Dedi. Eminim ki bu aptalca geliyor çünkü biraz yaygın problemler, ama garip. Bunun sadece garip bir tesadüf olup olmadığından emin değilim. Peki, telefonlarında ve uykusunda başka kimseler aynı sorunları yaşıyor mu?

“Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız” üzerine 32 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-07-2020 00:54:02

2. Antalya merkezden ben banu. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-08-2020 09:07:27

3. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler 02-08-2020 11:32:51

4. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 05:06:01

5. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 23-09-2020 13:16:48

6. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, saolun 02-10-2020 11:23:38

7. Bu konu : ” Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, saolun , banu – 259

8. Kayseri dan kimler var. Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız . Selam sayfan vallaha güzel, tebrikler , gaye – 183

9. Osmaniye dan kimler var. Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız . Selamlar paylaşımın inanki güzel, saolun , banu – 342

Yorum yapın