Kategoriler
Genel

Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız

Ben ve annem sadece son birkaç gece nasıl uyuyamayacağımız hakkında konuşuyorduk ve kız kardeşinin ve iki arkadaşı da uyuyamadıklarını söylediklerinden bunun garip olduğunu söyledi. İkimiz de WiFi bağlandığında veya 5g’de bile telefon bağlantımızın daha yavaş olduğunu fark ettik. Sonra bir Tik tokunun anlık sohbeti gördüm ve “başka hiç kimse uyuyamadı, telefon yavaşladı ve iştahsız mı?” Dedi. Eminim ki bu aptalca geliyor çünkü biraz yaygın problemler, ama garip. Bunun sadece garip bir tesadüf olup olmadığından emin değilim. Peki, telefonlarında ve uykusunda başka kimseler aynı sorunları yaşıyor mu?

“Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız” için 7 yanıt

Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-07-2020 00:54:02

Aksaray merkezden ben gaye. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-07-2020 09:03:41

Antalya merkezden ben banu. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-08-2020 09:07:27

İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler 02-08-2020 11:32:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir