Bir tablet bir telefon veya bir tv ekranı, bunları dışarıya açılan yeni pencere olarak kullanıyoruz. Ama içeride kalmalıyız.

Elde taşınan küçük dünya. Arkadaşlarınız üzerinde. Karınız üzerinde çocuklarınız var.

Bilgi bulutu. Bir insanın profili. Ölümsüz. Asla eskimeyen resimler asla kaybolmaz, asla çürümez.

Bir insan profili. Kişinin en iyi kısımları. Uyanan dağınık saçlar değil. Ama iyi açı, iyi aydınlatmayı sağlar.

İletişim. O kadar çok insan var ama çok boş. Gülümsemelerini göremezsiniz, temel bir bağlantı kaydedemezsiniz. Bu, zorunlu bir emoji içeren bir metin mesajı veya yorumdur.

Çok fazla bağlantı çok az insanlık. İdeal bir kişiyle konuşmak.

Romantizm için uygulamaları kaydırın. Bir insan, oynadığı karakterin sığ bir temsiline bağlı olarak sola veya sağa hızlı bir kaydırma haline gelir.

Hepimiz burada hayatta kalmak için bir karakter seçmemiz gerekiyordu. Ama karakterler arasında bağlantı kurup görebildik. Yakın bir arkadaşınız veya sevdiklerinizle ilgili savunmasızlık anları. Kimsenin mükemmel olmadığının farkına varmak. Hepsi büyük bir gösteri.

Ama şimdi gösteride olmalısın. Giriş yapmalısın. İçeride kalmalısın, güvende kalmalısın, aileni güvende tutmalısın.

Sadece pencereden bakmalarına izin verin. Herkesin bir karakter olduğu ve hepsinin bir gösteri olduğu yer.

gönderen … hanglestrangle
[comments]

Author

10 Comments

1. İstanbul dan kimler var. Telefonlar matristir. Zaten simülasyon içindeyiz. . Mrb web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 441

2. Mersin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 06-03-2021 07:15:55

3. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler 14-03-2021 00:44:34

4. Artvin merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 16-03-2021 04:46:43

5. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 17-03-2021 16:58:03

6. Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Zonguldak dan kimler var. Telefonlar matristir. Zaten simülasyon içindeyiz. . Merhabalar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 98

8. Bu konu : ” Telefonlar matristir. Zaten simülasyon içindeyiz. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 368

9. Bu konu : ” Telefonlar matristir. Zaten simülasyon içindeyiz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 271

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link