Kategoriler
Genel

Telefonum bilinmeyen bir Reddit hesabına giriş yaptı

Genelde göz atıp bazen PC veya iPad’imde Reddit’e gönderiyorum ve bu şimdiye kadar sahip olduğum tek Reddit hesabı.

Bazen telefonumda Reddit’e göz atarım, ancak hiçbir zaman yayınlamaz, telefonumdaki Reddit hesabımda hiç oturum açmadım.

Bugün, telefonumla yorum yapmak istediğim bir yayın gördüm, bu yüzden yorum yaptım ve kullanıcı adı ve şifre girmeyi bekliyordum.

Bunun yerine, 9 günlük bir hesaba giriş yaptım, yorum geçmişi yok ve benim için anlamı olmayan bir kullanıcı adı. Ayarlara gittiğimde, hesap e-posta adresime bağlı.

Reddit için farklı bir hesap oluşturmamın hiçbir nedeni olmadı ve yapsaydım kesinlikle aynı e-posta adresini kullanmazdım.

Benden başka kimsenin telefonuma erişimi yok. Ne s … k .. M şey oluyo burda?

“Telefonum bilinmeyen bir Reddit hesabına giriş yaptı” için 8 yanıt

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2020 17:02:27

Afyon merkezden ben banu. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 18-05-2020 20:32:35

Antalya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2020 20:38:32

Ağrı merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 21-05-2020 20:30:34

Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 02-06-2020 01:06:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir