İnsanlar bunu nasıl düşünemezler? Mikroçipler telefonlara yakın bile değil. Telefonumu evde bırakabilirim. Telefon vücut fonksiyonlarımı etkilemiyor. Telefon vücudumun içinde değil, ona yabancı bir cisim olarak saldırıyor. Telefonlardaki telefonlar ve mikroçipler şartlandırma içindir. “Ah evet, her neyse, yanımda bir telefon taşıyorum, fark nedir” mantığı … tam da amaçladıkları şey. Vücudunuzun içine bir şey koymanın ve vücudunuzun dışında olan bir şeyin aynı şeye bile yakın olduğunu çarpıtmayalım.

Mikroçipler saldırıya uğrayabilir mi? Evet. UZAKTAN kontrol edilebilirler mi? Evet. Bunun günümüz toplumunda olduğunu görüyor muyuz? Evet.

Aynı şey olduğu fikrine son verin. Bu benim için korkunç.

gönderen … Raven5150
[comments]

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 496

2. Elazığ dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, sağolun , ali – 310

3. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 258

4. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 465

5. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 265

6. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 21:31:19

8. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 489

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, saolun

10. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

11. Sivas merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 07:20:23

12. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Slm web siteniz inanki hayran edici, sağolun , memo – 119

13. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun

14. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım

15. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , gaye – 360

16. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 277

18. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 316

19. Burdur merkezden ben banu. Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 08-03-2021 03:17:16

20. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 12-03-2021 19:00:08

21. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 289

22. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-03-2021 23:19:41

23. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 221

24. Burdur dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . Mrb paylaşım valla mükemmel, sağolun , ali – 28

25. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 453

26. Tunceli dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, sağolun , – 494

27. Bu konu : ” “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 107

28. Antalya dan kimler var. “Telefonumuz olduğu için mikroçiplere gerek yok …” . selamun aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 393

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link