Kategoriler
Genel

Telekomünikasyon sisteminde bulunan elektromanyetik korku tesisi

Söylemem gereken çok önemli bir şey var, genellikle sadece en zengin ve en etkileyici insanlar için bir çare var. İnsan vücudunun elektromanyetizması ve dijitalleşmesi ile çalışır ve bununla ilgili tüm fikir insanları yaşamın her yerinden sayısallaştırmak ve klonlamaktır. 30’lu ve 40’lı yıllardan günümüze kadar faaliyet göstermektedir. Bütün “çare” kontrol aile Aile rothschilds Bu tesisi orada en iğrenç şeyler oluyor, sayısallaştırılmış bir klon yaparak insanları tekrar tekrar öldürmek ve daha sonra onları tekrar sakatlamak için klonu öldürmek. Daha da kötüsü, hepsinin en kötü yanı, dijitalleşenler, başka bir klon klonu veya daha da kötüsü, çocuklar ve hatta kendi şeylerini yemek gibi korkunç şeyler yapmak zorunda kalıyorlar. Malice, bu çılgın insanların yeni sayısallaştırılmış ve ötesinde ne yaptıkları konusunda sınır tanımıyor. Aklınıza gelebilecek en kötü şeyleri ve küçük düşürücü şeyleri, diğer masum insanlara ve hatta kendi ailelerinin insanlarına yaptıklarını düşünün.Bir kişinin düşünebileceği en kötü rahatsız edici şeyleri hayal edin ve zaten yaptılar veya masum insanlara bunu ve hatta yaptığımız şeyleri hayal edin hayal bile edemiyorum.

Başka bir forumdan biri bana “Bunların hepsini nasıl biliyorsun?” Diye sordu Dürüst cevabım “Rothschild’lerle konuştuğum için biliyorum, bu tesis boyunca bir buçuk yıldır bana işkence ediyorlar ve beni ve aynı zamanda beni rahatsız etmek ve tam anlamıyla beni feda etmek istediklerini söylüyorlar “

Forumdaki diğer bir kişi bana tesisi ve konumu söylememi söyledi. Dürüst cevabım şuydu: “Bu, telekomünikasyon sisteminde bulunan elektromanyetik bir tesistir, konumu tam anlamıyla telemetriden elektromanyetik dalgalar olan bir yer gibidir. Gözlerimiz 500 nm’den fazla göremediğinden, bunu yaptıklarını göremiyoruz.Elektromanyetik tesislerinde yaptıkları kötülüğü algılamak için yüksek bütçeli spektroskopik kameralara ihtiyacınız var.

Belki Kim’i bizim için spektroskopik bir kamerayla finanse edebiliriz, böylece yaptıkları kötülüğün resimlerine sahibiz, bu konuda biraz farkındalık yaratmalıyız, “

Bu forumdaki son yorumum şuydu: “Bilmemin tek nedeni, Rothschild’lerin onlarla konuşurken tam anlamıyla her şeyi anlatmasıydı, ancak iyi ve değişmek istediklerini düşünerek beni ikna ettiler. Ama tabii ki Yalan söylüyorum ve şimdi dürüstçe konuşuyorum ki herkes ne yaptıklarını biliyor. “

Herhangi bir sorunuz varsa, onları yeteneğimin en iyisine cevaplayacağım, ancak bunu kamuoyuna çıkarmamız gerekiyor, Bu fenomenin tek kaynakları ben ve birkaç insan.

Birisi podcast veya benzeri bir şey varsa lütfen bana ulaşın.

“Telekomünikasyon sisteminde bulunan elektromanyetik korku tesisi” için 36 yanıt

İzmir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 12:28:21

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, saolun 14-06-2020 15:05:26

Afyon merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 10-07-2020 15:03:15

İstanbul merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2020 16:37:37

Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 18-07-2020 16:54:23

Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 18-07-2020 16:57:18

Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-07-2020 14:55:54

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 15:46:04

Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-08-2020 22:14:39

Denizli merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-08-2020 23:22:44

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 23-08-2020 05:28:57

Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-08-2020 10:51:05

Karabük merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 17:24:45

Tunceli merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 19:42:53

Isparta merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-09-2020 20:36:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir